ishal

__sev.valll

Yeni Üye
merhaba bir dişi bir erkek kuşum var . dişi ishal cok uzun zamndır (2-3 ay ) erkek gayet nırmaldi.suluklarına 2-3 pirinç tanesi ge oral dökmemi söylemiştiniz ama bir gün oldu koyalı tuhaf bir şekilde erkekde ishal gibi oldu dişi deki problemde devam ediyor bir bilginiz var mı?

yok ge oralı da forumda biri önemişti bugün ikinci gün denediğim erkek kuşum kabıza döndü dişi aynı ishal
Ge oral önerisinin saçma sapan bir şekilde her kuşa önerilmesi yüzünden artık gereksiz öneren üyelere uyarı vereceğim...

Erkek kuşun dışkısını takip edin anüse tane şeklinde yapışma var mı yok mu? Kafesleri ayırıp dişiye ge oral kullanabilirsiniz sorunu olmayan kuşa gereksiz takviye yapmayınız.

Ge oral önerisinin saçma sapan bir şekilde her kuşa önerilmesi yüzünden artık gereksiz öneren üyelere uyarı vereceğim...

Erkek kuşun dışkısını takip edin anüse tane şeklinde yapışma var mı yok mu? Kafesleri ayırıp dişiye ge oral kullanabilirsiniz sorunu olmayan kuşa gereksiz takviye yapmayınız.
sormuştum aslında erkeğe zararlı olmaz mı diye ama ver demişti kullanıcı ,dişi de de değişme yok .

az önce elime ishal gibi yaptı erkek , birkabız gibi bi ishal .sabah kabız gibi oldu diye salata vermiştim belki o yüzdendir.kafesleri ayırma şansım yok

erkek kuşum 3-4 gündür kabız hala dediğiniz gün yani 2.günde bıraktım ge oralı ama hala kabız dişi de de hiç bir gelişmeolmadı boşuna verdiğimle kaldım.

Geri