ishal

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mert779
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mert779

Meraklı Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
kuşum kabardı ve dışkısına baktım ishal ne önerirsiniz acil çözüme ihtiyacım var henüz yavru 2.5 aylık

cevap bekliyorum hocalarım

Bir dışkı örneği atabilirmisiniz Suluğuna 4-5 damla elma sirkesi katın Bu ishali kesecektir devam ederse başka bi sorunu vardır ne zamandır böyle ?

Buda yeni dışkı kasenin yanına yaptı gözümün önünde
FC4CF5D6-927D-413C-9575-3C4676CCCAA4.jpeg
2 saat önceki dışkı aşağıdaki resimler sulu
285D04FA-6AC9-4128-A436-353C8C22E4A3.jpeg

C0D56085-569D-4192-BF41-A00668188C1A.jpeg

Ekli dosyalar

• C1F42D0D-9CF1-4716-8B39-8CBC9FEA9386.jpeg
    C1F42D0D-9CF1-4716-8B39-8CBC9FEA9386.jpeg
    1 MB · Görüntüleme: 7
Aspur yem verebilirsiniz suyuna da elma sirkesi damlatın 5 6 damla.

Ortam sıcak daha da sıcaktan bunalır diye düşünüyorum
Kuşlar hasta oldugunda Vucud ısılarında düşüş meydana gelir vucud ısılarını korumak icin enerjilerini tüylerini kabartmaya hastalıkla savaşmaya harcadıkları icin biraz daha sıcak bir yere cokda bunalmıcal tabi koymakda yarar var hala kabarık duruyorsa az daha sıcaga alabilirsin

Kuşlar hasta oldugunda Vucud ısılarında düşüş meydana gelir vucud ısılarını korumak icin enerjilerini tüylerini kabartmaya hastalıkla savaşmaya harcadıkları icin biraz daha sıcak bir yere cokda bunalmıcal tabi koymakda yarar var hala kabarık duruyorsa az daha sıcaga alabilirsin
Peteğin yanına koysam sorun olur mu

Cok yaklaşdırma mesafe bırak 30 cm bıraksan yeterli olur ben kendimden örnek veriyim yakın zamanda kuşum ileri derece hasta idi biteral kullanıyordum ve süreki kabarıkdı ben petegin yanına koyuyordum tığ gibi yapıyordum birde sıcakdan dolayı sulugun dan iyi su içerdi kabarıklıpı devam ediyorsa petegin yanına camın yanında olur genelde petekler camdan da rüzgar yemesin ama dikkat edersin Suanda kuşun durumu nasıl?

Cok yaklaşdırma mesafe bırak 30 cm bıraksan yeterli olur ben kendimden örnek veriyim yakın zamanda kuşum ileri derece hasta idi biteral kullanıyordum ve süreki kabarıkdı ben petegin yanına koyuyordum tığ gibi yapıyordum birde sıcakdan dolayı sulugun dan iyi su içerdi kabarıklıpı devam ediyorsa petegin yanına camın yanında olur genelde petekler camdan da rüzgar yemesin ama dikkat edersin Suanda kuşun durumu nasıl?
Dün gece tüneğe çıkamıyor hep kabarıktı. Şimdi sabah baktığımda tünekte duruyordu. Sirkeli suyu var yemliklerinde yem var ++ olarak kafesin tabanında da yem var kabarması gitmiş az çok ama bi halsizliği var yine

Geri