Ishal mi Degil mi?

eminyolacar

Yeni Üye
Degerli üstadlarim kuşumu alalı birkaç gün oldu aldigimdan beri sulu dışkı yapıyor bir de kuşum biraz tombiş yağlanma falan mı var yardımcı olursanız mutlu olurum hayırlı günler.
38885
38886

38889

Son düzenleme:
İshal gibi görünüyor Cesamolin adlı bağırsak antibakteriyeliğini kullanmanızı tavsiye ediyorum. 3 parmak yüksekliğinde su koyduğunuz suluğa çay kaşığının ucu kadar Cesamolin katıp iyice karıştırın. 7 saatte bir ilaçlı suyu yenileyin. Kısa süre içinde toparlanacaktır. Geçmiş olsun. Siz yine de veterinere danışın . Halsizlik var mı?

İshal gibi görünüyor Cesamolin adlı bağırsak antibakteriyeliğini kullanmanızı tavsiye ediyorum. 3 parmak yüksekliğinde su koyduğunuz suluğa çay kaşığının ucu kadar Cesamolin katıp iyice karıştırın. 7 saatte bir ilaçlı suyu yenileyin. Kısa süre içinde toparlanacaktır. Geçmiş olsun. Siz yine de veterinere danışın . Halsizlik var mı?
Teşekkür ediyorum ilgilendiginiz icin halsizligi yok hocam simdilik bugün veterinere gittim neo terramycin isimli ilaci aldim sizin dediginizi sordum yokmus ishal oldugundan emin olamadigim icin kullanmamistim baslayayim o zaman ilaca.

Geri