Isırma

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Bilgeyts
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Bilgeyts

Yeni Üye
Muhabbet kuşum elimi ısırınca çekmiyorum açıkçası pek acıtarak isirmiyor da. Isırırken niyetinin ne olduğunu da anlayamadim bu yüzden. Acıtmadığı için ısırmasına izin veriyorum. Bazen ısırsın diye elimi gagasina götürüyorum hatta. Gagasını okşuyorum o da ısırmaya falan çalışıyor. Kuşun psikolojisi vs için nasıl bi etki oluyodur bu bilemiyorum. Yanlış bı şey yapıyorsam bilgilendirin diye sorayim dedim. Gerçekten acıtmak istese acitabilir mi mesela. erişkinliğe yeni girdi ya da girmek üzere denmişti burada daha önce yaşı için.

benim iki tane kuşum var. bir tanesi 1,5 yaşında elimde büyüdü (erkek) ısırması gıdıklama gibi, çoğu zaman ısırmaz bile
diğeri 2,5 yaşında dişi, 4 ay önce arkadaşımdan aldım. insansız ortamda damızlık olarak büyümüş, ısırdığı yeri kanatır.
yorum sizin

Oyun olarak yaptığını düşünebilirim o halde
benim iki tane kuşum var. bir tanesi 1,5 yaşında elimde büyüdü (erkek) ısırması gıdıklama gibi, çoğu zaman ısırmaz bile
diğeri 2,5 yaşında dişi, 4 ay önce arkadaşımdan aldım. insansız ortamda damızlık olarak büyümüş, ısırdığı yeri kanatır.
yorum sizin

Geri