Irkı Cinsiyeti ve Yaşı hakkında yardımcı olur musunuz?

barısalgın

Meraklı Üye
üstadlar arkadslar hayırlı aksamlar yeni bir erkek aldık kendi sahip oldugum kustan büyük ama benimki 6 aylık tan fazla bu yakısıklının ırkı cinsiyeti ve Yaşı hakkında yardımcı olur musunuz ?

Ekli dosyalar

• IMG_0697 (1).JPG
    IMG_0697 (1).JPG
    898.1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_0695.JPG
    IMG_0695.JPG
    877.8 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_0703.JPG
    IMG_0703.JPG
    882.8 KB · Görüntüleme: 19
ırkı çekoslavak gibi geldi bana çekinik parçalı olduğu için gözde iris yok kafa yeni yeni açılmaya başlamış tahmin de zorlanıyorum :) yorum yapanlar olacaktır.

ırkı çekoslavak gibi geldi bana çekinik parçalı olduğu için gözde iris yok kafa yeni yeni açılmaya başlamış tahmin de zorlanıyorum :) yorum yapanlar olacaktır.
farklı fotğraflarıda gelecek hocam bakabiilir misiniz rica etsem benimki bundan büyük yas olarak tahminim ama yanında küçük kaldı bu keretanın kafesteki en uzun kuştu :D

teşekkürler daha iyisi sizlerin olsun efendim :) beyaz oldugu için mi iris olusmuyor albino annesi ya da babası herhalde değil mi pek bilgim yok sizleri de ugrastırıyorum ama:)
amin cümlemize inşaAllah :) hayır bir mutasyon çekinik parçalı bu mutasyonda göz çevresinde ki beyaz halka çıkmıyor. Orasını bilemeyeceğim anne ve babanın soy ağacına bağlı olarak yavrular renkleniyor :) hayır estağfurullah.

Ayni ırk tan sanırım benimkiyle benziyorlar biraz:)

Geri