Hiprodoxsi kullanan varmi ?

Mustafa5859

Meraklı Üye
Selamuneykum hiprodoxsi kullanan varmi
Ben 2 gündür kullanıyorum
1.gün suluguna koydum çalkaladım gün ışığı renginde oldu 7-8 saat sonra açık pembeye döndü suluk
2.gün ise koydum çalkaladım direk açık pembe oldu ve şimdide daha koyulaşıyor suluktaki ilaç zamanla

Kullananların bilgisini almak isterim..

Kuşta üst solunum yolu enfeksiyonu var sanırım. Çok ağır bir ilaç değildir. Kullanabilirsin. 4,5 gün kullan hastalığın geçmesi için. ilaç kullanımından sonra 3 gün probiyotik 3 gün multivitamin takviyesi yap..

Kuşta üst solunum yolu enfeksiyonu var sanırım. Çok ağır bir ilaç değildir. Kullanabilirsin. 4,5 gün kullan hastalığın geçmesi için. ilaç kullanımından sonra 3 gün probiyotik 3 gün multivitamin takviyesi yap..
Renk değişimi normal mi peki

Ben senelerdir tavuklarıma uyguluyorum hırıltı hapşırma falan olunca kullanıyorum. Kullandığımın ertesi günü etkisini gösteriyor ama kuşlarda hiç uygulamadım.

Ben senelerdir tavuklarıma uyguluyorum hırıltı hapşırma falan olunca kullanıyorum. Kullandığımın ertesi günü etkisini gösteriyor ama kuşlarda hiç uygulamadım.
Bende konu başımda yazdığım gibi ilk gün suluguna koydugumda sarı idi akşama doğru açık pembe oldu

Bugün ise sabah koydugumda direk açık pembe oldu şuanda iğce kötüleşti hatta Tortulasma oldu bunlar normal se sorun yok tabiki o yüzden kullananlar gözlemlemiştir diye sorayim dedim

Geri