Hep sıvı sıçıyor poposunda tüy kalmadı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Umut_81
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Umut_81

Yeni Üye
Herkeze selam yaklaşık 3 hafta önce kuşumun poposunda dışkıları kuru bir şekilde tüğlere takılı şekilde kalmaya başladı daha sonrasında biz hep alıyorduk ama kendiside orayı kaşıyarak oradaki tüğlerin birazını döktü son 2 haftadırda sadece su şeklinde dışkısını yapıyor en ufak bile yeşillik yok tam sıvı veterinere götürdük bir karışım verdi 1 haftadır veriyoruz fakat nafile birde söylemesi ayıp hayvanın poposuna bakıldığında popo deliğini nedense göremiyorum lütfen yardımcı olun son çağre buraya geldim lütfen...

Dostum o nasil basliktir az kibar ool hödükmüsün nesin .

Leblebi tozu yedir , iyi gelecektir

Herkeze selam yaklaşık 3 hafta önce kuşumun poposunda dışkıları kuru bir şekilde tüğlere takılı şekilde kalmaya başladı daha sonrasında biz hep alıyorduk ama kendiside orayı kaşıyarak oradaki tüğlerin birazını döktü son 2 haftadırda sadece su şeklinde dışkısını yapıyor en ufak bile yeşillik yok tam sıvı veterinere götürdük bir karışım verdi 1 haftadır veriyoruz fakat nafile birde söylemesi ayıp hayvanın poposuna bakıldığında popo deliğini nedense göremiyorum lütfen yardımcı olun son çağre buraya geldim lütfen...
Yem olarak aspur yani kanarya yemi verin. Suyunu belirli bir süreliğine alıp yerine pirinç suyu koyabilirsiniz. Gecmis olsun

Yem olarak aspur yani kanarya yemi verin. Suyunu belirli bir süreliğine alıp yerine pirinç suyu koyabilirsiniz. Gecmis olsun

Bu arada dikkatimi simdi çekti hayvan biryerde sabit kalıp kendini kabartıp yavaş yavaş sıvı sıçıyor. dediğim gibi poposunda daralma var onada fayda edermi tavsiyeniz

O kusun o hale gelmesine sebeb sizsiniz tahminimce. Herşey kuş almakla bitmiyor. Vitaminlerinden ilaçlarına ne uyguladınız aldığınız günden bu yana. Muhabbet kuşudur yem su koy temizliğine dikkat etme. Öyle birsey yok. Ve bir çok kuş severde maalesef bu şekilde bilinçsiz bakıyor. Sonra kuşum hasta yok kulum ölmesin vs diye gelip burda çare arıyorlar. Kuşunu önce bir veterinere götür tesis konulsun ona göre tedavi uygula.

Geri