hazır mama

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan mutluş
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mutluş

Paylaşımcı Üye
arkadaşlar bunu petshopdan vermişler kardeşime nasıl kullanıldığını sormamış bende hiç bilmiyorum.bilen varsa yardımcı olabilir mi?yavru kuş için hazır mama diye almış.burada sadece quik diye bir marka yem bulabildim bu yem iyi mi?yavru kuş için olanı mı yoksa normal kuş için olanını mı tercih etmem lazım.eğer bu marka iyi değilse eminönünden iyi dediğiniz bir yemi alacağım.
kuşum yavru ama kaç aylık bilmiyorum.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/bu-yavrunun-cinsi-nedir.69125/

Ekli dosyalar

• IMG_1540.jpg
    IMG_1540.jpg
    70.8 KB · Görüntüleme: 15
arkadaşlar bunu petshopdan vermişler kardeşime nasıl kullanıldığını sormamış bende hiç bilmiyorum.bilen varsa yardımcı olabilir mi?yavru kuş için hazır mama diye almış.burada sadece quik diye bir marka yem bulabildim bu yem iyi mi?yavru kuş için olanı mı yoksa normal kuş için olanını mı tercih etmem lazım.eğer bu marka iyi değilse eminönünden iyi dediğiniz bir yemi alacağım.
kuşum yavru ama kaç aylık bilmiyorum.
http://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/bu-yavrunun-cinsi-nedir.69125/

bahsettiğiniz ürün çöp..

KULLANILIR MI? israf olmaması adına kullanılır. internet üzerinden sipariş verebileceğin bir çok yer var. versele laga mamalarından biri olabilir.

versele laga
cede
powermax
hobi

gibi markaları tercih edebilirsin.

bahsettiğiniz ürün çöp..

KULLANILIR MI? israf olmaması adına kullanılır. internet üzerinden sipariş verebileceğin bir çok yer var. versele laga mamalarından biri olabilir.

versele laga
cede
powermax
hobi

gibi markaları tercih edebilirsin.
o zaman bu markalardan bulmaya çalışıyım mama ve yemi.kendim mama yaparımda yem işini halletmem lazım.çok teşekkürler bu mamayı geri verdiriyim en iyisi.

o zaman bu markalardan bulmaya çalışıyım mama ve yemi.kendim mama yaparımda yem işini halletmem lazım.çok teşekkürler bu mamayı geri verdiriyim en iyisi.

verdirebiliyorsanız verin ama istaf olmaması adına kullanabilirsiniz.

Geri