hasta mı yaşlılıktan mı?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan kut
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kut

Yeni Üye
muhabbet kuşum (oğlum) bıcır 10 yaşında. son zamanlarda hareketsiz, sessiz, konuşmuyor, heo kafasını arkaya atıp uyuyor. az yem yiyor. geçen ay ishal olmuştu geçti ama bunlar çıktı.
üzülüyorum ve ne yapacağımı şaşırdım.
yaşlılıktan mıdır? hep hareketli ve konuşkandı ama asla elime gelmedi. kafamdan , göğsümden inmezdi.
Herhangi bir yardım alabilirsem sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Maşallah zaten muhabbet kuşlarınin ömrü 8-10 yıl iyi bakılırsa tabi. Nasıl başardınız tebrikler 🙂👏🏻 evet yaşlılığın getirdiği durum da olabiir. Hava akimina maruz kalmış olabilir mi. Yada başka bir etken

• Beğen
Tepkiler: kut
Maşallah gerçekten yaşına.
Yaşlılığın getirdiği problemler olsa gerek.
Multivitamin desteğinde buluna bilirsiniz

• Beğen
Teşekkür ederim, o benim son 10 yılımda en iyi arkadalum oldu. Aldıktan 4 ay sonra konuşmaya başladı oğlum. Çok üzülüyorum bu duruma. Avisol veriyorum haftada 1. Hergün suyunu değiştiriyorum ve üşümemesi için odadaki camı neredeyse açmıyorum. İshalken kanarya yemi verdim yemedi. Yemden başka birşey yemez. Buna darı da dahil.

Teşekkür ederim, o benim son 10 yılımda en iyi arkadalum oldu. Aldıktan 4 ay sonra konuşmaya başladı oğlum. Çok üzülüyorum bu duruma. Avisol veriyorum haftada 1. Hergün suyunu değiştiriyorum ve üşümemesi için odadaki camı neredeyse açmıyorum. İshalken kanarya yemi verdim yemedi. Yemden başka birşey yemez. Buna darı da dahil.

Tahmin edebiliyorum hayatlarımızın bir parcasi değil hayatımızın orta yerine koyuyoruz ve çok baglaniyoruz 😔 Allah daha da uzun ömür versin 🙏🏻 şimdi büyük ihtimal yaşlılığın getirdiği bir durum bu. Avisol vitamini atın hiçbir etkisi yok diyebilirim. En kısa zamanda internetten multivitamin gervit temin edin. Bunun yanında bağırsak duzenleyici probiyotik entrobac bunu da alın. İkisini haftada bir farklı günlerde kullanın. Bağışıklığı guçlenecek ve toparlar diye düşünüyorum. 🙏🏻

• Beğen
Bu arada nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama havalar sıcak gidiyor. Fazla ısı da iyi olmaz onlar için. Hava akımına ruzgara maruz kalmadığı müddetçe bence odayı da havalandirabilirsiniz.

• Beğen

Tahmin edebiliyorum hayatlarımızın bir parcasi değil hayatımızın orta yerine koyuyoruz ve çok baglaniyoruz 😔 Allah daha da uzun ömür versin 🙏🏻 şimdi büyük ihtimal yaşlılığın getirdiği bir durum bu. Avisol vitamini atın hiçbir etkisi yok diyebilirim. En kısa zamanda internetten multivitamin gervit temin edin. Bunun yanında bağırsak duzenleyici probiyotik entrobac bunu da alın. İkisini haftada bir farklı günlerde kullanın. Bağışıklığı guçlenecek ve toparlar diye düşünüyorum. 🙏🏻
çok teşekkürler hemen alacağım. 🙏🧿

siparişi verdim, umarım çabuk gelir de kullanabilirim. ilginize teşekkür ederim...

Maşallah zaten muhabbet kuşlarınin ömrü 8-10 yıl iyi bakılırsa tabi. Nasıl başardınız tebrikler 🙂👏🏻 evet yaşlılığın getirdiği durum da olabiir. Hava akimina maruz kalmış olabilir mi. Yada başka bir etken

Yanlışınız var iyi bakılırsa 15-20 yıl yaşarlar..

Kuşunuzu veterinere götürdünüzmü?

Yanlışınız var iyi bakılırsa 15-20 yıl yaşarlar..

Kuşunuzu veterinere götürdünüzmü?
hayır, anacak gervit ve entrobac sipariş ettim. gelene kadar da sirkeli suyla idare edeceğim. bugün biraz daha hareketli ve az da olsa yem yemeye başladı.

hayır, anacak gervit ve entrobac sipariş ettim. gelene kadar da sirkeli suyla idare edeceğim. bugün biraz daha hareketli ve az da olsa yem yemeye başladı.
Sirkeli su banyo hariç suyuna katmayalim. Kanatlı uzmanlar önermiyor 🙏🏻

Geri