Hasta mı ne olur bir şey diyin

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Deniz11_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deniz11_

Yeni Üye
Sabahtan beri böyle uyuyor hiç sesi çıkmıyor kafesteki dışkılarında bir problem hiç yok. Sadece az once beyaz ve sulu küçük kaka yaptı. Ne olur bir şey diyin yardım edin. Hiç üşümesinw izin vermedim hiçbir sebep yok :(

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 36
Sabahtan beri böyle uyuyor hiç sesi çıkmıyor kafesteki dışkılarında bir problem hiç yok. Sadece az once beyaz ve sulu küçük kaka yaptı. Ne olur bir şey diyin yardım edin. Hiç üşümesinw izin vermedim hiçbir sebep yok :(
bir rahatsızlığı olması muhtemel ancak kesin değil göğüs kafesini kontrol ederi misiniz kafes kemiğinde keskinleşme ve deride morarma var mı

Yok. Ben ne yapıcam ne yapabilirim öylece duruyor sessizce birazcık kustu

Yok. Ben ne yapıcam ne yapabilirim öylece duruyor sessizce birazcık kustu

Kardeşim vitaminli suya 5-6 damla elma sifkesi koy başka sirkd olmasın elma sirkedi koyabilirsin bi zararı yoktur midedeki mikropları öldürür ve hayvanda yağlanma varaa erimesine yardımcı olur onun dışında burun deliklerini kontrol et tıkanıklık veya sıvı varmı, poposuna bak dışkısı popoya yapılmış mı ve lütfen dışkının fotosunu atarsan anlayalım tam ne olduğunu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kanatları düşmemiş pek kötü görünmüyor suyuna 5-6 damla elma sirkesi koy farklı bir yem verme yeşillik kesinlikle verme ishal edebilir yulaf verebilirsin ishale iyi gelir eğer yulaf bulamazsan aktarlarda satılıyor yulaf ezmesi onu yemezse yulafı toz haline getir ez iyice yemine ve kumuna koy

Kuş sesleri aç sişi kuş sesi vs belkide strese girmiştir

Kustu derken nasıl oldu böyle kur yapar gibi mi yoksa olduğu yerden mi kustu, kafesinde kum gaga taşı mineral taşı yoksa eğer kum yada mineral taşı koy yediklerini sindiremediğinde feya kafesin boyalarını felan kenirdiğinde kusma görülüyo kum olmasa sindiremeyebilir

Kustu derken nasıl oldu böyle kur yapar gibi mi yoksa olduğu yerden mi kustu, kafesinde kum gaga taşı mineral taşı yoksa eğer kum yada mineral taşı koy yediklerini sindiremediğinde feya kafesin boyalarını felan kenirdiğinde kusma görülüyo kum olmasa sindiremeyebilir

Kum veriyordum elimden o esnada kusmaya başladı. Öncelikle ilginiz için çook teşekkür ederim. Kakası böyle kahroluyorum sesi de çıkmıyor uyukluyor birdenbire oldu:(

Ekli dosyalar

• DF17EB57-C2AD-44E7-A89C-C353DF8D6806.jpeg
    DF17EB57-C2AD-44E7-A89C-C353DF8D6806.jpeg
    569.4 KB · Görüntüleme: 29
Kum veriyordum elimden o esnada kusmaya başladı. Öncelikle ilginiz için çook teşekkür ederim. Kakası böyle kahroluyorum sesi de çıkmıyor uyukluyor birdenbire oldu:(
sirkeli su tedavisi yapın program şu şekilde:
akşam suluğu alın cumartesi sabah yarım suluğa 3 damla sirkeli su akşam 9 a kadar kafesinde kalsın akşam alın pazar günü temiz su akşama kadar akşam tekrar alın pazartesi sabah yine sirkeli su salı sabah temiz su gözlemleyin dışkı sıvılaşıp yoğunlaşabilir sorun yok eğer salı gününden sonra düzelme olmazsa salı günü yazın bu süre zarfında suluğuna başka herhangi bir katkı olmasın mümkünse yemi de değiştirin kalamar kemiği mineral blok ve kuş kumu her zaman kafesinde olsun ihtiyaç duydukça kendisi tüketsin

Arkadaşında dediği gibi sirkeli su tedavisini yapın, kakası normal fakat sıvı kısmı yeşil bu mantar olduğunu veya dazla yeşillik yediğini gösterir 1 haftalık sirkeli su tedavisi bile düzeltir diye umuyorum, bu süreçte yeşillik bermeyin yulaf ve elma sirkesi kullanın başka sirke olmasın elma sirkesi verin iyileşince kesin sirkeyi çümkü fazlası midedeki yararlı bakterileride öldürür

Arkadaşında dediği gibi sirkeli su tedavisini yapın, kakası normal fakat sıvı kısmı yeşil bu mantar olduğunu veya dazla yeşillik yediğini gösterir 1 haftalık sirkeli su tedavisi bile düzeltir diye umuyorum, bu süreçte yeşillik bermeyin yulaf ve elma sirkesi kullanın başka sirke olmasın elma sirkesi verin iyileşince kesin sirkeyi çümkü fazlası midedeki yararlı bakterileride öldürür

Tamamm çok teşekkür ederimm:(

Geri