Hasta Kuşum Yem yemiyor.

MuayThai159

Paylaşımcı Üye
Hasta Muhabbet kuşuma antibiyotik tedavisi görüyor . neredeyse hiç yem yemiyor kursağının sadece sarı rengi var ele geliyor şişliği yok mamada yediremiyorum şırınganın ucu yok kolum kırık tutamıyorum ve hayvanı boğucam diye korkuyorum .halsiz açlıktan ölmesinden korktum yoksa çok ac olunca yermi ne yapmam gerek?

bir şekilde kuşa yedirmen lazım kendi muhtemelen yemez çay kaşığıyla yedirmeyi deneyebilirsin

Merhaba benim kuşum da iki gündür halsiz kafesinden cikmak istemiyor yemini yiyor ama gözleri çok halsiz bakiyor yaklaşık alti aylik ne yapmam lazim yardimci olur musunuz

Merhaba benim kuşum da iki gündür halsiz kafesinden cikmak istemiyor yemini yiyor ama gözleri çok halsiz bakiyor yaklaşık alti aylik ne yapmam lazim yardimci olur musunuz
konu açamıyor musun konuyu baltalıyorsun konu aç orada konuşalım

üzüldüm kardeşim, kuş hasta olduğunda enerjisini mikropla mücadeleye verdiğinden yemden kesilir, ama senin serum takma gibi bir imkanın olmadığından hastalığı iyi etmek için ilaç vermen lazım.

Şırınganın ucunda demir uç bulamazsanız serum hortumu ile işinizi görebilirsiniz. Fakat elle beslemede tecrübeniz yoksa dikkatli olmak veya bilen birinden yardım almak gerekir.

Geri