Hapşırma Sorunu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Memoks
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Memoks

Yeni Üye
Muhabbet kuşum bugün sabah itibariyle hapşırmaya başladı tek tek susuz Bi şekilde ara ara hapşırıyor ne yapmalıyım?

Dışkıda, kuşun halinde bi sıkıntı var mı? 3-4 tane Dışkı fotoğrafı ekler misiniz

Dışkıda, kuşun halinde bi sıkıntı var mı? 3-4 tane Dışkı fotoğrafı ekler misiniz
Dışkısı normal halinde bir sıkıntı yok beni pek sevmez zaten dışarıya çıkmayıda sevmiyor eskiden kanatları yoktu korkuyordu galiba ondan, kafes içinde oyuncağıyla oynuyor, ötüyor, yeşillik için ölüyor her ama ki gibi yani sarımsaklı su koydum yemi çok yiyor öyle böyle değil bundan kusuyor olabilirmi?

Dışkısı normal halinde bir sıkıntı yok beni pek sevmez zaten dışarıya çıkmayıda sevmiyor eskiden kanatları yoktu korkuyordu galiba ondan, kafes içinde oyuncağıyla oynuyor, ötüyor, yeşillik için ölüyor her ama ki gibi yani sarımsaklı su koydum yemi çok yiyor öyle böyle değil bundan kusuyor olabilirmi?
Kusmasının videosunu çekebilirseniz daha iyi yorum yapabiliriz. Kur veya hastalık mı diye anlayabiliriz

Kusmasının videosunu çekebilirseniz daha iyi yorum yapabiliriz. Kur veya hastalık mı diye anlayabiliriz
Sabah uyandığımda kuşun ishal olduğunu gördüm dün maydanoz sapı yedi ondan olabilirmi? Kusması üst üste hapşırdıktan sonra oluyor

Ekli dosyalar

• IMG_20210716_122839.jpg
    IMG_20210716_122839.jpg
    164.1 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20210716_122829.jpg
    IMG_20210716_122829.jpg
    174.7 KB · Görüntüleme: 10
Sabah uyandığımda kuşun ishal olduğunu gördüm dün maydanoz sapı yedi ondan olabilirmi? Kusması üst üste hapşırdıktan sonra oluyor
Hapşurduktan sonra kustuğunu söylemişsiniz trichomanas belirtisini de değerlendirmek lazim.Soğuk algınliği gibi belirtilerden hapsursa kusma gözlemlenmez.Bir video paylaşın bence

Hapşurduktan sonra kustuğunu söylemişsiniz trichomanas belirtisini de değerlendirmek lazim.Soğuk algınliği gibi belirtilerden hapsursa kusma gözlemlenmez.Bir video paylaşın bence
Kuşum sıkıntılarını baştan Bi anlatmam gerek karıştı galiba, kuşum hapşırıyor bazen sulu bazen susuz genelde susuz hapşırıyor, hapşırık krizinde ise kusma refleksi gösteriyor (normal olan kusma hareketi) ama dışarıya yem çıkmıyor, sabah uyandığımda ishal olduğunu gördüm dün biraz fazla kaçırdığım maydanoz sapı sebep olabilir mi? şimdi ise normal dışkılıyor, kuşun halinde bişey yok dün kusma refleksi gösterirken yem çıktı, dün çok yem yediğinden olabilir mi? Ev esiyor ama kuş köşede duruyor ona esinti geliyor olabilir mi?

Geri