halsizlik

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan menexe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

menexe

Yeni Üye
muhbbet kuşum iki haftadır halsiz. önce vitaform verdim (daha önce iyi gelmişti) veteriner neo teramycin verdi ,bir hafta sonunda o da fazla değişiklik yapmadı . normalde çok hareketli gürültücüyken şimdi (yemek, temizlenmek dışında )sürekli uyumak istiyor. dışkısı normal , iştahı iyi. çok az konuşuyor artık. eşinde bir rahatsızlık yok . neyi var ? veterinerler de kuşlarla fazla ilgilenmiyorlar.

Ekli dosyalar

• 20191121_001143.jpg
    20191121_001143.jpg
    287.4 KB · Görüntüleme: 5
muhbbet kuşum iki haftadır halsiz. önce vitaform verdim (daha önce iyi gelmişti) veteriner neo teramycin verdi ,bir hafta sonunda o da fazla değişiklik yapmadı . normalde çok hareketli gürültücüyken şimdi (yemek, temizlenmek dışında )sürekli uyumak istiyor. dışkısı normal , iştahı iyi. çok az konuşuyor artık. eşinde bir rahatsızlık yok . neyi var ? veterinerler de kuşlarla fazla ilgilenmiyorlar.

Ekli dosyalar

• 20191105_213246.jpg
    20191105_213246.jpg
    127.5 KB · Görüntüleme: 5

Çok ağır antibiyotikler kullanmışsın. Bir kaç gün hiç bir ilaç verme kuşa. Sadece vitamin vs. sebze falan ver. güç toplasın.

Oksitetrasiklin + neomisin sülfat içerikli hiç bir ilacı muhabbet kuşlarında kullanmayın!!!!!!!!

Kuşlarda körlük ve felç gibi yan etkileri var. Ve ölüme kadar götürüyor kuşları!!!!!!

Geri