Halsizlik ve zayıflama.

Erol ALP

Yeni Üye
Merhaba saygı değer hayvan severler.

Komşumun 65 günlük muhabbet kuşunun yaklaşık 15 gün önce ayağını kafes tülünde sıkıştırması sonucu ayak incinmesi oluşmuş zeytin yağı ile tedavi etmiş şuan ayağı ile ilgili bir sorun yok fakat bunun hemen akabinde kuş ciddi anlamda halsiz ve hızlı bir şeklide zayıflamaya başlamış kendisini foruma davet ettim fakat internet ile ilgili sıkıntıları var sizden yardım istememi rica etti yardımcı olursanız sevinirim.

Gerekli fotoğraflar ektedir.

Ekli dosyalar

• IMG_1384.JPG
    IMG_1384.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 42
  • IMG_1386.JPG
    IMG_1386.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1387.JPG
    IMG_1387.JPG
    1.9 MB · Görüntüleme: 39
Dışkısı normal. Hastalık belirtisi yok. Halsizlik soğuk algınlığından veya stresten olabilir. Kuşa probiyotik desteği versin her gün. Birkaç gün içinde durum kötüye gidecek olursa video ve yine dışkı paylaşın.

Dışkısı normal. Hastalık belirtisi yok. Halsizlik soğuk algınlığından veya stresten olabilir. Kuşa probiyotik desteği versin her gün. Birkaç gün içinde durum kötüye gidecek olursa video ve yine dışkı paylaşın.
Cevabınız için teşekkür ederim.
Biraz araştırma yaptım Yoğurt suyu, Sarımsaklı su ve maya kullanılabileceğini buldum sizin önereceğiniz bir probiyotik varmı?

Bence profesyonel bir probiyotik temin edin. Diazyme 256 olabilir mesela veya başka marka. Probyotik edinene kadar suyuna kuru maya katabilirsiniz. Suyu dört saatte bir yenilemek şartıyla. Mamaya da katabilirsiniz.

Bence profesyonel bir probiyotik temin edin. Diazyme 256 olabilir mesela veya başka marka. Probyotik edinene kadar suyuna kuru maya katabilirsiniz. Suyu dört saatte bir yenilemek şartıyla. Mamaya da katabilirsiniz.
Anladım çok teşekkür ederim kendisine ilettim Diazyme 256 bulamazsa geçici olarak mayayı ilettiğiniz gibi kullanacak.

İyi forumlar.

Geri