Halsiz, sesi kısık ve sürekli uyuyan muhabbet kuşum

Hamit hssn

Yeni Üye
Muhabbet kuşum pamuk henüz yavru ve 2 ay önce alındı. Son zamanlarda sürekli uyuyor, yem yerken de uyuyakalıyor. Uçtuğu zaman düşüyor, tünekte dururken dengesini kaybediyor, asla banyo yapmıyor :( Pet shop ishal olduğunu söyledi ve aspur verdi ama bizim kuş asla aspur yemiyor. Eşi limon çok sağlıklı ama pamuk çok miskin bir kuş yardım lütfen. Dışkısının rengi kahverengi gibi:

Ekli dosyalar

• 20230716_171932-min.jpg
    20230716_171932-min.jpg
    550.1 KB · Görüntüleme: 6
Muhabbet kuşum pamuk henüz yavru ve 2 ay önce alındı. Son zamanlarda sürekli uyuyor, yem yerken de uyuyakalıyor. Uçtuğu zaman düşüyor, tünekte dururken dengesini kaybediyor, asla banyo yapmıyor :( Pet shop ishal olduğunu söyledi ve aspur verdi ama bizim kuş asla aspur yemiyor. Eşi limon çok sağlıklı ama pamuk çok miskin bir kuş yardım lütfen. Dışkısının rengi kahverengi gibi:
Önde ki kuş 👇🏼

Ekli dosyalar

Muhtemelen üşütmüştür. Bu belirtiler genelde bunu gösterir. Halsiz, sessiz ve bir de kabarıyorsa Petshop'tan suya damlatılan vitaminlerden isteyin. Aslında normalde direkt onu verirler. Benim kuşumda da yaşadım daha önce. O damladan sonra geçiyor.

Geri