hafif kabarik ve uyuma halinde

Eren Köse

Yeni Üye
Kusumun diskisi ne zamandir tuhafti ama kendi iyiydi ama simdi hafif kabarik ve uyuma halinde lutfen yardim edin. 20190404_082923.jpg

Son zamanlarda yeşillik verdiniz mi? 3 günden fazla süren ishal tehlikeli olabiliyormuş. Benim kuşum da olmuştu ama hasta gibi değildi hareketleri. Muz ve patatesle 2 günde düzeldi. Bence veterinere götürün ilaç kullanmanız gerekebilir. Bu konuda uzman değilim ama uzmanlardan tavsiye almıştım. Veterinerden Sulphameathine alıp, suluguna 5 damla damlatarak kullanmamı önermişlerdi. Bu ilaç kuşçularda da var mıdır bilmiyorum. Benim gerek kalmamıştı. Bir de sadece aspur yemesi gerekiyormuş yem olarak. İnşaallah iyileşir kuşunuz.

Tesekkur ederim iyi dilekleriniz icin. Veterinere goturduk baytril verdiler umarim iyilesir

İyi yapmışsınız hastalk ilerlemeden erken müdahele çok önemli gerçekten. Tedaviden sonra da 2-3 gün vitamin+ probiyotik takviyesi de yaparsanız ilacın etkisinden çabuk çıkar. Eğer veteriner farklı bir şey önermişse veterinerin dediğini yapmaya çalışın.

Geri