Hırıltı sesi

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Yunus61
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yunus61

Yeni Üye
Merhaba iki gündür muhabbet kuşumda hırıltı sesi geliyor ama elimi ısırmaya calıştığında normalde yok ve gyet sağlıklı gorunuyor oynuyor yem yiyor ne yapmam lazım?

Basit bir soğuk alginligindan kaynaklanmis olabilir Multivitamin takviyesi yapin haftada suluga 1 kere 3 damla meyvede verin soguk yerlerde turmayin

benim dişi kuşta vardır veterinere götürdük,bir ilaç verdi,suluğuna kattık içmedi,bende her gün 1 damla ağzından damlattım bir haftaya kendine geldi.sanırım antibiyotikti ismini unuttum

Ama meyve yemiyor hiçte vermedim versemde korkuyor yaklaşmıyor bile :) ayrıca ishal olmuştu kanarya yemi veriyorum sadece kesince tekrar oluyor normal yemle karıştırıyorum az bişey yine oluyor bende sadece kanarya yemi veriyorum sorun olurmu?

Ama meyve yemiyor hiçte vermedim versemde korkuyor yaklaşmıyor bile :) ayrıca ishal olmuştu kanarya yemi veriyorum sadece kesince tekrar oluyor normal yemle karıştırıyorum az bişey yine oluyor bende sadece kanarya yemi veriyorum sorun olurmu?
Daldarı takviyesi yapin haftada 1 kere kanarya yemini normal yemine 2 cay kasigi karistirarak verin ayrica salatalik kabugu yada havuc verin ishal yapmazlar

Geri