greenvet gr micro kullanımı hk.

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan piuu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

piuu

Meraklı Üye
hayırlı günler herkeze. Benim muhabbet yavruları yumurtadan çıktıktan sonra öldüğü için greenvet gr micro aldım. Kullanımında 5-7 gün boyunca verilir diyor ama hergün mama verdiğim zaman kuşlar yemiyor bu yüzden 3-5günde bir mama yapıp mamaya gr micro katsam ve bunu da her mama yaptığımda kullansam 'hiç bırakmadan' acaba sıkıntı olurmu ? İçeriğini tam olarak bilmediğim için sürekli kullanımda yararlı bakterileri de öldürüp kuşlarıma zarar verir mi ?

Levent abi youtube da siyah benek için bakmıştım ama kanallar yabancıydı. Bu greenvet markasının kaliteli olduğunu öğrendim internetten o yüzden aldım. İlk kuluçkada 6yavrumdan tek yavrum yaşadı diğerleri tüylendi ama ayaklarında hiç güç yoktu yürüyemiyorlardı ve öldüler. Sonra 2.kuluçkada yine 6yumurtadan en büyük yavrum yaşadı ötekiler tüylenmeden birer birer öldüler. Kursakları doluydu hepsinin

siyah benekten şüpheleniyorum çünkü bit yok anne baba da dövmüyor kursakta dolu

Bugün 3.gün hergün az bi miktar mamaya katıp veriyorum.Şuan altında 4 yumurtası var gelişmeleri bu konuda altında paylaşacağım

Bütün yavrular yumurtadan çıktı. Ilk yavrudan itibaren her gün yumurta maması yapıp çay kaşığı ucuyla greenvet gr micro kullandım. Hiç yavru kaybı olmadı çok sağlıklilar maşallah

Geri