Geviş

Aşkımkuş

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 1,5 yaşında erkek muhabbet kuşum 2 haftadır daha önce yapmadığı bir şey yapıyor.Ağzına tek bir yem alıp sürekli geviş getiriyor sonra tekrar yem alıp aynı şeye devam ediyor bunun haricinde farklı bir davranışı yok uçuyor ötüyor.Mecburi olarak kaldığı odayı değiştirdim ve bir kaç gün ilgi gösteremedim o yüzden olabilir mi yoksa hastalık mı biliyorsanız aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar merhaba 1,5 yaşında erkek muhabbet kuşum 2 haftadır daha önce yapmadığı bir şey yapıyor.Ağzına tek bir yem alıp sürekli geviş getiriyor sonra tekrar yem alıp aynı şeye devam ediyor bunun haricinde farklı bir davranışı yok uçuyor ötüyor.Mecburi olarak kaldığı odayı değiştirdim ve bir kaç gün ilgi gösteremedim o yüzden olabilir mi yoksa hastalık mı biliyorsanız aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Haydar aynısını sevdiği nesnelere yapıyor :) ben kur amaçlı beslediğini düşünüyorum.Sizinkise erkekmiş eş istiyor olabilir.

Ama beslemiyor ağzında döndürüp duruyor aynı yemi sonra tekrar alıp aynı şeyi yapmaya devam ediyor

Uyukluyor genelde bu hareketi yaparken ama sürekli böyle oyun oynuyor eskisi kadar çok değil
Bu hareketi sizin de dediğiniz gibi uyuklama esnalarında yapıyorlar.Bir anlamda rahat olduklarının da göstergesidir aslında.Telaşlanacak bir durum yok merak etmeyin..

Geri