Gerwit-w vitamin

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Melih|1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Melih|1

Yeni Üye
İkiside aynı vitaminler mi? Çünkü ambalaj resimleri farklı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220130-184112_Trendyol.jpg
    Screenshot_20220130-184112_Trendyol.jpg
    273.8 KB · Görüntüleme: 16
  • 10503-gervit-w-1000ml-scaled.jpg
    10503-gervit-w-1000ml-scaled.jpg
    91.6 KB · Görüntüleme: 16
Aynı vitamin ambalajı değişmiştir belki

Aynı vitamin ambalajı değişmiştir belki
Diğer açtığım konuyu görmüştünüz başka bir forumda yazdım sindirim sorunu var gibi gözüküyor dediler probiyotik tavsiye ettiler bende röhnfried entrobac yanında vitaminini de alayım dedim.
Ayrıca güvenilir bildiğiniz bir satıcı var mı?

Diğer açtığım konuyu görmüştünüz başka bir forumda yazdım sindirim sorunu var gibi gözüküyor dediler probiyotik tavsiye ettiler bende röhnfried entrobac yanında vitaminini de alayım dedim.
Merhaba. Ürünler aynı. Sanırım bölünmüş ürün alacaksınız. Kaç kuşunuz var?

1 tane muhabbet kuşum var evet bölünmüş almayı düşünüyorum orjinal kendi şişesi çok büyük
Multivitamin haftada bir kez yarım suluğa 4 damla verebilirsin. Ayrıca açtıktan sonra 6 ay içinde değiştirmek gerekir. O yüzden 10-20 ml sizin işinizi görecektir. Fazlası israf olur. Güvenilir satıcı konusunda trendyolda tayfalab isimli satıcıdan alabilirsiniz ben ondan alıyorum. Entrobacı da 25 gr alın 6 ay sonra yeni ürün alın. 25 gr entrobac 6 ayda anca yarısı falan gider isterseniz bir yakınınıza falan verebilirsiniz yarısını. Çünkü artacak. 6 ay sonra ürünü değiştirmeniz gerekir

Gr pet, akyol kardeşler ve trendyoldakş tayfalab satıcısı güvenilir ben tayfalabdan alıyorum

Multivitamin haftada bir kez yarım suluğa 4 damla verebilirsin. Ayrıca açtıktan sonra 6 ay içinde değiştirmek gerekir. O yüzden 10-20 ml sizin işinizi görecektir. Fazlası israf olur. Güvenilir satıcı konusunda trendyolda tayfalab isimli satıcıdan alabilirsiniz ben ondan alıyorum. Entrobacı da 25 gr alın 6 ay sonra yeni ürün alın. 25 gr entrobac 6 ayda anca yarısı falan gider isterseniz bir yakınınıza falan verebilirsiniz yarısını. Çünkü artacak. 6 ay sonra ürünü değiştirmeniz gerekir
Entrobac a 3 kişi bile girebilirsiniz ben de tek kuş besliyorum çok az gidiyor. Vitamin de varsa 5ml alın ben görmedim sanırım sadece setlerde 5ml var ama yoksa 10ml mecbur onun da yarısına yakın gidiyor anca. Bir de 6 ayda bozuluyor ama bölünmüş olduğu için paketi zaman açıldığını bilemeyiz erken de bozulabiliyor o yüzden siz 4 aydan sonra kontrol edin entrobac topaklanmaya başladıysa , vitamin de kokusunda ve suya kattıktan sonra renginde bi değişim görürseniz bozulmaya başlamıştır.

Geri