Geçmeyen ishal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yani zekamdan sanane anlamadım emin ol kmde sorun var belli toparlayamamis olabilir 10 msj yazabilirim yanlış yazabilirim ha keza ben insanım dört dörtlük biri değilim ve hatta bir sürü hata yapıyorum siz neden benm yazıma takildiniz onu anlamadım konu bu değil konu benim toparlayamamam da değil
Konu zaten sizinle alakalı değildi niye bu konudasınız?

Yani zekamdan sanane anlamadım emin ol kmde sorun var belli toparlayamamis olabilir 10 msj yazabilirim yanlış yazabilirim ha keza ben insanım dört dörtlük biri değilim ve hatta bir sürü hata yapıyorum siz neden benm yazıma takildiniz onu anlamadım konu bu değil konu benim toparlayamamam da değil
Konu zaten sizinle alakalı değildi niye bu konudasınız? Sizden bir şey beklemiyorum başka konularda devam edebilir misiniz?

Kimse yok dediniz ona sinirlendim ve. Bilen biri geldi belki yarın başkası gelir sabır sene bisi olsaydı olurdu evet beni ilgilendirmiyor bilin istedim burada bisuru bilen insan var

Kimse yok dediniz ona sinirlendim ve. Bilen biri geldi belki yarın başkası gelir sabır sene bisi olsaydı olurdu evet beni ilgilendirmiyor bilin istedim burada bisuru bilen insan var
Bilginizi ve sinirinizi başka konularda gösterebilir misiniz? Sizi ilgilendirmediğini söylediniz öyleyse iyi akşamlar.

Kusura bakmayın abartmis olabilirm ama inslah ne demek istediğimi anladiniz ben yazmam Bida size yakışmayan bisiler söylemiş olabilir m iyi akşamlar

Kuşta mantar var. Eczaneden Mikostatin alarak sabah akşam birer damla damlatın ağzına. Ayrıca veterinerden probiyotik alarak kullanın. Mantar ilerlemiş elinizi çabuk tutun.

Ayrıca sabır olmadan işler yürümez. Bazen uzun süre kimse girmeyebiliyor foruma. Veya görmeyebiliyor vs.. Sabır birçok şeyin ilacıdır.

Birbirimize karşı lütfen saygılı olalım.
Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri