Geçmeyen hapşuruk...

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Glsm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Glsm

Meraklı Üye
Muhabbet kuşum sık sık hapşuruyor ama hareketlerinde bir anormallik yok burun deliklerinin etrafında ıslaklıkta olmuyor isal yok dışkısında sorunda yok her zaman ki gibi hareketli uyuklama sorunu da yok bir haftadan fazladır dikkat ediyorum gün içerisinde bir çok kez hapşuruyor sebebi ne olabilir?
@Selçuk YÜKSEL @Ayhan OTÇUOĞLU @Kahraman KÖROĞLU

Muhabbet kuşum sık sık hapşuruyor ama hareketlerinde bir anormallik yok burun deliklerinin etrafında ıslaklıkta olmuyor isal yok dışkısında sorunda yok her zaman ki gibi hareketli uyuklama sorunu da yok bir haftadan fazladır dikkat ediyorum gün içerisinde bir çok kez hapşuruyor sebebi ne olabilir?
@Selçuk YÜKSEL @Ayhan OTÇUOĞLU @Kahraman KÖROĞLU
Hafif hava cereyanında kalıyor olabilir. Birkaç gün C vitamini takviyesini denediniz mi? Tabii cereyanda olmamalı.

C vitamini olarak değilde bugün multivitamin ekledim suyuna

Cereyanda kalacak bir durumuda olmuyor aslında tüy döneminde olduğu için ondan olabilir diye düşündüm ama kaşınmadığı zamanlarda da hapşurunca kararsız kaldım

C vitamini olarak değilde bugün multivitamin ekledim suyuna
Multi vitaminde olur. Neticede içinde C vitaminide var. Tüyde ise ekstra güzel olur. 3 gün devam edip tekrar kontrol edin. Geçmezse antibiyotik tedavisi uygularsınız.

Benim kuşumda tüy dökümü döneminde ve sık sık hapşurıyor. Suratıma doğru bi hapşuruyo tükürükleri foşur foşur yüzüme geliyor :D

Multi vitaminde olur. Neticede içinde C vitaminide var. Tüyde ise ekstra güzel olur. 3 gün devam edip tekrar kontrol edin. Geçmezse antibiyotik tedavisi uygularsınız.
Merhaba benim kuşumun dışkısında bi tuhaflık var ama çözemedim tüy dökme dönemindede olabilir halsiz duruyor yardımcı olursanız sevinirim birde multivitamin ne almalıyım ya da bizlerin kullandığı vitamin haplarından küçük bir parçayı ezip sularına katsak nasıl olur? Anüsünde gram pislik yok aksine bembeyaz.
a5c056ff9d4d75a9c922d13f6c3053c7.jpg
f68bc1bf3ec4ae8420ed05d36add856a.jpg

Sent from my SM-N900V using Tapatalk

Birader yanlış anlamada yakınlaştırıp baktın mı çünkü biraz sululuk var bide bazı dier dışkılarında. Beyaz ile yeşil olan kısım ayrı duruyo düşünce yere burda düzgün düşmüş yere k. B gece gece yordum ilk kuşum olduğu için korkuyorum açıkcası

Sağlıklı kuş bile arada bir sıvı şekilde dışkı çıkarabilir. Bunda bir sorun yoktur. Orada kenarda sağlıklı bir dışkı mevcut. İshal olsa hepsi sulu olarak çıkar altıda bu durumu belli eder. Altında ishal bulaşığı yok. Sağlıklı dışkı da var. Ufak ve istisnai durumlarda üzülmeye gerek yok. İyi geceler.

Sağlıklı kuş bile arada bir sıvı şekilde dışkı çıkarabilir. Bunda bir sorun yoktur. Orada kenarda sağlıklı bir dışkı mevcut. İshal olsa hepsi sulu olarak çıkar altıda bu durumu belli eder. Altında ishal bulaşığı yok. Sağlıklı dışkı da var. Ufak ve istisnai durumlarda üzülmeye gerek yok. İyi geceler.
Çook teşekkürler allah razı olsun....iyi geceler

Geri