Garip Bir Durum

Arkadaşlar erkek muhabbet kuşlarım dan biri ishal olmuştu. Ve hayvana biraz elma sirkesi verdim sulukla.
Yarın okuldan eve döndüğümde kuşu kafesin tabanında hafif ve sabit bir şekilde ciyaklarken buldum. Acaba ishalden ölüyor mu dedim. Bir tanıdığım ölürse ölsün can çekişiyor galiba yuvalığa bırak dedi.
Açıkçası şaşırdık ama hayvan dirildi. Biraz kendine geldi. Ama ayağına basmasına rağmen dengesini kurmakta zorlanıyor. Uçmasında bir problem yok

YUKARININ ÖZETİ:
Muhabbet kuşumun ayağının kırıldığını nasıl anlarım ve tedavi ederim...

Kırık olduğunu düşündüğünüz ayağına dokunun ve tepkisini videoya çekin. Çekemiyorsanız da ayrıntılı anlatın. Morluk var mı vs bunu da yazın.

Bana kalırsa direkt videoya çekin belki kırık değil başka bir sorunu vardır. Dışkı fotoğrafı da ekleyin.

Morluk şişlik yok video atmaya çalışırım. Pc açılırsa belki atabilirim. Tırmanması çok iyi olmasada var ama yürüyemiyor ya...
Kırık değilde çatlak gibi merhemin ve istirhaatin faydası olurmu isterseniz. Kuşum dengesini sağlayamıyor adındaki forma da bakabilirsiniz.

Ölüyorsa ölsün ne demekdir ya kardeşim oda bi canlı ishal olan kuş üşür halsiz olur oda sicaklığına dikkat et kusma nezle gibi belirtileri varmı kuşun resmini dışkısını paylaş @Selçuk YÜKSEL hocam bakarmısın

Ishal nerdeyse geçti zaten ama elma sirkesi kuşta problem yaratırmı bacak için? Bacağı düzelsin başka birşey istemiyorum

Ölüyorsa ölsün ne demekdir ya kardeşim oda bi canlı ishal olan kuş üşür halsiz olur oda sicaklığına dikkat et kusma nezle gibi belirtileri varmı kuşun resmini dışkısını paylaş @Selçuk YÜKSEL hocam bakarmısın
Ya onu ben söylemedim ama hayvan iki dakikada bir kafasını yana yatırıyor ve ciyaklıyordu şimdi ayağını kullanabiliyor ama sıkıntı yürümede

Morluk şişlik yok video atmaya çalışırım. Pc açılırsa belki atabilirim. Tırmanması çok iyi olmasada var ama yürüyemiyor ya...
Kırık değilde çatlak gibi merhemin ve istirhaatin faydası olurmu isterseniz. Kuşum dengesini sağlayamıyor adındaki forma da bakabilirsiniz.
Fotoğraf atın. Ne olduğunu tam anlamadan ilaç önermek doğru olmaz.

Geri