Gaga uzaması

Karaciğer hastalığı belirtileri arasında gaga ve tırnakların aşırı uzaması vardır. Röntgen çektirmiş miydiniz? Çektirmediyseniz çektirin karaciğerine baktırın.

Evet okudum bununla ilgili yazilari ama cektirmedim bulunduğum yerde veteriner yok Ankara'ya goturecegim. Ankara'da bulduğum bir veteriner sadece gaga törpüleme yapacaklarini onuda anestezi verererk yapacaklarini soyledi. Diğer bir veteriner genetik oldugunu soyledi baska bir veteriner röntgen cekip keserim gagayi dedi. Acikcasi guvenebilecegim veteriner oneriniz varsa sevinirim

Evet okudum bununla ilgili yazilari ama cektirmedim bulunduğum yerde veteriner yok Ankara'ya goturecegim. Ankara'da bulduğum bir veteriner sadece gaga törpüleme yapacaklarini onuda anestezi verererk yapacaklarini soyledi. Diğer bir veteriner genetik oldugunu soyledi baska bir veteriner röntgen cekip keserim gagayi dedi. Acikcasi guvenebilecegim veteriner oneriniz varsa sevinirim

Bağlıca Pethekim Veteriner Kliniği tavsiye ediliyor,cerrahi işlem de yapılıyormuş. Röntgen cihazı var mı arayın sorun.

Evet evet o dedi kendisi anestezi vererek torpuleriz diye korktum bende :(

Sürekli aşırı uzama varsa normal değil. Törpüleme anca fiziksel görünüme katkı sağlar,sorunu çözmez eğer karaciğer hastalığı varsa. Önce röntgen çektirin karaciğerine mutlaka baktırın. Anestezi konusuna gelirsek ameliyata girip çıkan kuşlar var,endişe etmeyin bence. Hangi şehirde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama isterseniz yakınlardaki illerde kuş veterinerlerine de bir sorun ve yakınlardaki illerden birine gidin. Eskişehir'e gelirim derseniz Duru Veteriner Kliniği'ni tavsiye ederim kanatlı kliniği,profesyonel. Ama röntgen cihazı var mı bilmiyorum arayıp sormanız lazım.

Yozgat'ta yasiyorum ben en yakin bana Ankara sayilir 3 saat kadar gonul isterki izmir e gideyim orada daki veteriner hekimler uzman ama uzun yola cikarmak stres olsun istemiyorum goturebilecegim bir aracim yok nede olsa :(

Geri