Gaga Kaşınması

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Tunç
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tunç

Meraklı Üye
Herkese hayırlı geceler. Benim kuşum iki gündür keyifsiz ve gagasını, kafasını tellere sürtüyor. Biraz da hapşırma var sanki. Biraz önce de midesi bulandı. Sizce bunun sebebi nedir?

Benim kuşum da başını tellere sürtüyor arada, bu doğal. Keyifsiz derken gün boyu mu? Bir de midesinin bulandığını nasıl anladınız o kısmı anlayamadım.

Benim kuşum da başını tellere sürtüyor arada, bu doğal. Keyifsiz derken gün boyu mu? Bir de midesinin bulandığını nasıl anladınız o kısmı anlayamadım.

Hocam defalarca kusacak gibi oldu. 2 gündür çok sık yapıyor gagası alnı falan. Kuşum 2 gündür keyifisiz gördüm.

Hocam dışkı biraz ıslak ama ishal değil. Yani öylen pek bir sorun yok dışkı da

Hocam dışkı biraz ıslak ama ishal değil. Yani öylen pek bir sorun yok dışkı da
Sizden istenilen ı yapmayacak iseniz neden tavsiye istiyorsunuz diskinin ishal olmaması hasta olmadığını göstermez bence bir diski paylaşın kusun halini hareketlerini

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet her halükarda dışkıyı atın siz. Gaz kabarcığı vardır rengi değişiktir vs. Katılıyorum yukardaki yoruma, atın.

Ekli dosyalar

• 37253889-BBBB-42C0-A6AE-1A66764CCF0A.jpeg
    37253889-BBBB-42C0-A6AE-1A66764CCF0A.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 422
Sizden istenilen ı yapmayacak iseniz neden tavsiye istiyorsunuz diskinin ishal olmaması hasta olmadığını göstermez bence bir diski paylaşın kusun halini hareketlerini

Yanımda dışkı olmadığı için en son gördüğüm şekli söyledim.

Dünden bu yana dışkı biraz değişti.
Dışkı normal gözüküyor. Midesi bulanıyor dediniz ya ağzını açıp açıp kapatıyor mu? Benim kuşum da ara sıra yapıyor bunu. Anormal değil. Kusma durumu, ağızda kötü koku vs yoksa hemen hastalıktır, midesi bulanıyor demeyelim.

Dışkı normal gözüküyor. Midesi bulanıyor dediniz ya ağzını açıp açıp kapatıyor mu? Benim kuşum da ara sıra yapıyor bunu. Anormal değil. Kusma durumu, ağızda kötü koku vs yoksa hemen hastalıktır, midesi bulanıyor demeyelim.
Hocam şöyle diyeyim geğirme gibi ağzını defalarca açıp kapatıyor. Bir şey çıkaracakmış gibi. Ama şuan yapmıyor. Yalnız durgun bu aralar. Ara ara Ufak zayıf tüyler görüyorum ağzında yerde falan. tüy dökümüne girmiş olabilir mi?

Arkadaşın demek istediği sanırım cere rengi köyü mavi ise ve tellere gaga atıyorsa kızışmış demektir biraz uzun sordu ama asli bu

Arkadaşın demek istediği sanırım cere rengi köyü mavi ise ve tellere gaga atıyorsa kızışmış demektir biraz uzun sordu ama asli bu

Evet bunu diycektimde emin olmak istedim kusmasının sebebide bu telleri kemirdiği için kusuyodur buda normal eşe atılma zamanı gelmiş yakışıklının

Bence tellere gaga atıyor derken kur yapmayı kastetmedi de kaşıyor gibi anladım ben.

Geri