gaga kırılması

Aşkımkuş

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba 1,5 yaşında erkek muhabbet kuşum var bir süredir gagasında aşınmalar vardı vazelin sürüyordum bugün farkettim ki kırılmış probiyotik muktivitamin b vitamini sirke eksik etmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz daha fazla hasar almadan nasıl kontrol altına alabilirim

Ekli dosyalar

• 5DD3264E-2244-452E-B1A8-8F1D12BA95C7.jpeg
    5DD3264E-2244-452E-B1A8-8F1D12BA95C7.jpeg
    830.5 KB · Görüntüleme: 33
Ben gagada bir sıkıntı göremedim @Callejon sen ne dersin ? Hafif çatlamalar oluyor gagalarda kendileri törpülüyorlar diye biliyorum.

@Kirke nin dediği gibi törpülerken ola bilir
Bende bir sıkıntı göremedim ama gagayı tecrübeli birisi veya veteriner de düzelttire bilir siniz

@Kirke nin dediği gibi törpülerken ola bilir
Bende bir sıkıntı göremedim ama gagayı tecrübeli birisi veya veteriner de düzelttire bilir siniz
Anladım içim rahatladı biraz Bursa’da yaşıyorum burada kuşlara bakan veteriner yok malesef bakanlarda kuşumun gözüne yanlışlıkla ense damlası damlatıp sonrada kör olursa yapçak bişey yok demişlerdi bu yüzden her şeyini kendim öğrenip baş etmeye çalışıyorum

Arkadaşlar merhaba 1,5 yaşında erkek muhabbet kuşum var bir süredir gagasında aşınmalar vardı vazelin sürüyordum bugün farkettim ki kırılmış probiyotik muktivitamin b vitamini sirke eksik etmiyorum lütfen yardımcı olur musunuz daha fazla hasar almadan nasıl kontrol altına alabilirim
Gaganın solunda çıkan o yaprak gibi şeymi ? o mantarda olabilir garipmiş ama onun dışında hiç birşey göremedim gagada.

Bu arada kuş tüyde B vitamini kullanın, b vitamini olarak Röhnfried Bt-Amin Forte öneririm.

Gaganın solunda çıkan o yaprak gibi şeymi ? o mantarda olabilir garipmiş ama onun dışında hiç birşey göremedim gagada.

Bu arada kuş tüyde B vitamini kullanın, b vitamini olarak Röhnfried Bt-Amin Forte öneririm.
Aynı markayı kullanıyorum marul yemişti marul var gagasında

Geri