Göz Gribi Hakkındaki Sorular..

SAntaRola

Yeni Üye
Merhabalar. Benim kuşumun sağ gözünde şişlik ve kaşınma var ve azıcık da göz çevresinde ki tüyler dökülmüş. Sorularım;

* Neden olur?
-Bulaşıcı bir hastalık mıdır?
*Tedavi yöntemleri nelerdir
ve ayrıca youtubda videolarda gördümüğüm terramiycne krem ve gentagut damla var sadece bu marka ilaçlar mı işe yarar başka marka damla veya göz merhemi zararlı olurmu kuşuma .

Fotoğraf ekler misiniz? Bu ilaçlar tedavide en sık kullanılan ilaçlar. İsterseniz bir veterinere danışarak kullanabilirsiniz. Eczanelerde bulunması kolay.

şişlik öncesi kanlanma oldu mu ? gözü açık mı kapalı mı şuanda. benim papağan da oldu 2-3 ay önce.. o markaları da biliyorum ama onların yerine veteriner tobrased damla yazdı. normal eczaneden aldım. fiyatı 8-9 gibiydi ucuz.. 1 hafta kullandım 15.gün tamamen iyileşti. şuanda yeniden doğmuş gibi yani öyle diyeyim (hiç bir iz hasar kalmadı). fakat zaman kaybetmeyin her hastalık hızlı ilerliyor bu kuşlarda

Son düzenleme:
evet kanlanma oldu. gözü dün tamamen kpalıydı ama sabah azcık kızarıklıkla normale döndü. Sizce kullanayım mı ilaç ?

bir resim paylaşın . kendiliğinden iyileşir deyip kaybedenleri çok gördüm. benim ki böyleydi... 2. fotoğrafta dün çektiğim yeni fotoğraf..

39729
39730

Son düzenleme:
Geri