Gözü kanlı muhabbet kuşu

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Beyz35
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Beyz35

Yeni Üye
Merhaba,

Babam iş çıkışı otoparka muhabbet kuşu bulmuş. Eve getirdi evimde de kuş var onunla yakınlaştırmıyorum. Kuşun iki gözünde de kanlanma var ancak bir gözünde bu durum daha farklı fotoğrafları ekliyorum. Şu an yem yemiyor ağızdan besleyeceğim a1 mama ile vitamin karıştırarak. Geldiğinde şırıngayla su içirdim. Gözündeki durumu nasıl tedavi edebilirim. Ve genel anlamda önerileriniz nedir

https://hizliresim.com/53f98bk

Kuşun gözünde iltihap var sanırım beş gün gentagut damla alıp sabah akşam birer damla damlatın. Eğer geçmezse veterinere götürün 🙂

Eczaneden antibiyotikli göz damlası alıp sabah akşam birer damla damlatın gözlerine. Tobrased yada gentagut kullanılabilir. Dışkıları nasıl?

Eczaneden Tobrased göz damlası alın tobrased olacak buna dikkat edin, sabah 1 damla,gece 1 damla damlatın.3 gün devam edin. İyileşme olursa 5 güne devam ettirebilirsiniz. Probiyotik de verin bu hafta 3 kez art arda.
Güzel kuş bu arada, mâşâallâh 💛

Çok teşekkür ederim,yarın sabahtan alıp kullanmaya başlayacağım. Kuşçuya danıştık gagasınıda mantar olduğunu söyledi fotoğraflardan anlaşılıyor mu bilmiyorum. Sanırım dişi kuş o nedenle bana farklı geldi. Yaşı da var gibi gözüküyor. İlan açtım paylaşımlara bakıyorum umarım sahibini buluruz

Eczaneden Tobrased göz damlası alın tobrased olacak buna dikkat edin, sabah 1 damla,gece 1 damla damlatın.3 gün devam edin. İyileşme olursa 5 güne devam ettirebilirsiniz. Probiyotik de verin bu hafta 3 kez art arda.
Tobrased steril göz merhemi buldum evde bunu uygulasam olur mu sizce

Resimlere bakınca tam da bu aklıma geldi ne güzel bir kuş ve genel olarak sağlıklı görünüyor. Siz bana gönderin ben tedavisini falan yaparım 🤣

Resimlere bakınca tam da bu aklıma geldi ne güzel bir kuş ve genel olarak sağlıklı görünüyor. Siz bana gönderin ben tedavisini falan yaparım 🤣
Aynen,bakımlı görünüyor mâşâallâh, capcanlı sarı renk,tatlı bir kuş. Sahibi iyi biriyse umarım kuşuna ulaşır 😁

Sahibi görür umarım. Çünkü iyi bakmış gibi

Geri