ev arkadaşım kuşumu yıkamış

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Senaa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabbet kuşum ölcek mi ? :(

• Ölmez inş

Kullanılan: 4 100.0%
  • Ölür

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Senaa

Yeni Üye
Arkadaşlar ev arkadaşım ben memlekete döndüğümde kuşuma bakcaktı 1 haftalıgına ben gider gitmez kuşu almıs yıkamıs hemde duj jeliyle kuşuma cok bağlıyım cok üzüldüm ama geri dönemezdim sıcak tutup kurutunca biraz daha iyi olustu dün sabah kanlı bir şekilse kakasını yapmıs baya korktum pazar günü veterinede yoktu arkadaslarım video attı gayet iyi yem yiyo ıssırıyo cok yaramaz bi kus dişi kendisi 7veya 8 aylık napcam bilmiyorum suan iyi gibi ama daha gitmeme 5 gün var iç kanama falan diyen oldu son halini koydum fotoğaf olarak

Ekli dosyalar

• IMG-20180409-WA0048.jpg
    IMG-20180409-WA0048.jpg
    206.7 KB · Görüntüleme: 39
Bildiğimiz kuşu komple o tarzda mı yıkamış yoksa sadece kanat ayak falan mı ? Duş jeli ben tereddütle kullanıyorum arkadaşınız bünyeleri hassas olan bir kuşa kullanmış şaşırmamak elde değil o_O:eek: umarım ciddi sorunu yoktur.

Bildiğimiz kuşu komple o tarzda mı yıkamış yoksa sadece kanat ayak falan mı ? Duş jeli ben tereddütle kullanıyorum arkadaşınız bünyeleri hassas olan bir kuşa kullanmış şaşırmamak elde değil o_O:eek: umarım ciddi sorunu yoktur.
Bencede normal bi davranış değil o_O İnşallah birşey olmaz, dibine kağıt veya peçete bırakın dışkı fotoğrafı paylaşın

Telaş yapmayın. Hasta gibi durmuyor fotografta. Kanlı dışkı cocsidioz parazitinin işareti olabilir. Duşla falan alakası yok yani. Tesadüf denk gelmiştir. Bir daha kanlı dışkı olursa veya kakası koyu parlak siyah renk olursa foto çekip size atsın siz de burda paylaşın.

Son düzenleme:
Geri