Erkek ve dişiyi kızıştırma tavsiyeleri

Onur Demir

Meraklı Üye
5C9421BA-3697-4C72-A46B-84F6950AAB4C.jpeg
Arkadaşlar erkek kızışkın yem kusuyor dişiye ayak atıyor gagasıyla sırtına dokunuyor dişi de kur yapıyor cere yavaştan kahve oluyor yuvayla ilgileniyor ama ikisinede sağlıklı bir kızıştırma tavsıyesi

Ekli dosyayı görüntüle 29848 Arkadaşlar erkek kızışkın yem kusuyor dişiye ayak atıyor gagasıyla sırtına dokunuyor dişi de kur yapıyor cere yavaştan kahve oluyor yuvayla ilgileniyor ama ikisinede sağlıklı bir kızıştırma tavsıyesi
Havuc pancar cig patates tarcın yumurta mamasi içine keçi boynuzu tozu kişniş kemik nane fesleğen toz biber nijer gibi katkılar ekleyebilirsiniz

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Havuç ve yumurta birazda Nijer karıştırsak nasıl olur

Ben bugün 3 gündür çiftleşen kuşlarıma havuç rendesi (suyu sıkılmış şekilde) ve yumurta sarısı karışımını verdim. Harika şekilde sevdiler ve yediler. Ben nijer katmadım ama o da etkili olur. Şöyle de bir durum söz konusu bende ki dişinin ceresi koyu kahve olmamasına rağmen çiftleştiler. Kızışınca koyulaşacak diye birşey yok. Belli olmaz o durumları.

Havuç rendesi suyu sıkılmış olarak tek başına bile işe yarar bence tabiki yumurta maması yaparsanız daha sağlıklı ama havuçta kızıştırıcı bir etki var ben yavru aldım ve havuçlu mama verdim bunun etkisi olduğunu düşünüyorum

5 gün boyunca e vitamini takviyesi yaparsanız hem kuşların selenyum ihtiyacını gidermiş olursunuz hemde kuluçka öncesi döl verimi artar

Erkek istekli ama dişide yuva hazırlığı yapıyor erkek ayak atıyor ama dişi henüz galiba hazır değil

Ben bugün 3 gündür çiftleşen kuşlarıma havuç rendesi (suyu sıkılmış şekilde) ve yumurta sarısı karışımını verdim. Harika şekilde sevdiler ve yediler. Ben nijer katmadım ama o da etkili olur. Şöyle de bir durum söz konusu bende ki dişinin ceresi koyu kahve olmamasına rağmen çiftleştiler. Kızışınca koyulaşacak diye birşey yok. Belli olmaz o durumları.
Kahverengi cere dişiler de doruk noktası demek o yüzden ilk kuluçkadan sonra beyazlasmaya başlasa bile çiftleşme devam ediyor bazen dediginiz gibi cere hiç kahverengi olmasan dişi ciftkesebilir

Taş tabletten çivi yazısı ile gönderildi [emoji23][emoji1787]

Geri