erkek olma ihtimali var mi

Jokerbeyi

Yeni Üye
Merhaba bu kuşumun erkek olma ihtimali var mı? Dişi kuş gibi ısırması yok ve dişi kuşun üzerinde gördüm çiftleşmeye çalışırken bir hafta sonra da 3 adet yumurta çıktı yumurtalar çok taze olduğu için de kontrol de boş yada dolu olduğunu anlayamadım kuşçu bir arkadaşa götürdüm dişi dedi ama ben hala emin değilim gayet sakin bir kuş ve diğer dişi kuş ile eş olmuş gibi haraketleri mevcut dişi dişiye kur yapıp çiftleşme hareketleri gösterir mi ayrıca kızgınlık yumurtası kaç tane olur yuvaya birlikte giriyorlar birlikte yumurta üzerine yatıyorlar
37492
37488
37489
37491
37492
37488
37488

Ekli dosyalar

• 20190514_001445.jpg
    20190514_001445.jpg
    1.7 MB · Görüntüleme: 7
Kuş %100 dişi olan yumurtalarda kızgınlık yumurtası..

Diğer kuşunda fotosunu yükleyin onada bakalım..

Kuş %100 dişi olan yumurtalarda kızgınlık yumurtası..

Diğer kuşunda fotosunu yükleyin onada bakalım..
Ben de dişi olduğundan eminim ama gözümle gördüm diğer kuşun üzerine çıktığını ve dişi kuş gibi ısırması yok yüklüyorum diğer kuşun resmini

Evet ikiside dişi. Kur yapabilirler sorun yok erkek alma vaktiniz gelmiş 2 kuşta hazır..

Evet tatlı ama çok pis ısırıyor cadı ayrıca yuvasını paylaşıyor anlamış değilim kafeste iki yuvalık olduğu halde tek yuvaya giriyor ikisi de
Hahah benim limonum yavru olduğu için ısırmıyo ama kuvvetli baya papağanla bile başa çıkıyordu

Geri