Erkek kuş ciftlesmiyor

Arges

Meraklı Üye
Gunaydin arkadaslar benim disi kus bayadir kizgin ceresi koyulasti yuwadan cikmaz oldu kanatlarida iyice dusdu surekli erkekle opusmeye calisiyor erkek kaciyor o da surekli erkegin yanina sokuluyor ama erkek diger tunege kaciyor erkekte baya kur yapiyor ama bi aydir durum boyle daha ciftlesme yada yumurtlama olmadi ne yapmam lazim??

IMG_20180112_100753.jpg
IMG_20180112_101014.jpg
IMG_20180112_100710.jpg

Kuslarda goremedigim bi sorun mu war fotolarinida attim simdi buraya

Maşaallah çok sağlıklı muhabbetkuşlarınız var inşaallah yumurtlar bir sorun görünmüyor sabredin arada mama verin

Kuşlar sağlıklı, uzun zamanda beraberler. Çiftleşmemelerinin sebebi çevresel bir şey olabilir, tv, yoldan geçen arabalar, odadaki nem miktarı vs...

Kuşlar sağlıklı, uzun zamanda beraberler. Çiftleşmemelerinin sebebi çevresel bir şey olabilir, tv, yoldan geçen arabalar, odadaki nem miktarı vs...
Odada tw yok koydeyiz tek kaliyorlar oda sicakligida iyi yasit olduklari icin olabilir mi

Yaşıt olduklarından olabilir. Dişiler genelde baskındır ve küçükken erkeği kovalayıp durduysa erkek çekingen kalır.

Erkeğin maaşallahı var, çok güzel bir kuş. Bence biraz daha sabredin veya ayırın.

Gerçekten yavru almak istiyor musun? Sıvı kalsiyumun, ilave kafesin, kursak sütün, probiyotiğin, ince uçlu, besleme şırıngan, infrared lamban veya karbon filmin, elle besleme maman, talaşın, yedek folluğu olan yuvalağın, çarpık ayak için süngerin, uva-uvb floresanın vs var mı?

Gerçekten yavru almak istiyor musun? Sıvı kalsiyumun, ilave kafesin, kursak sütün, probiyotiğin, ince uçlu, besleme şırıngan, infrared lamban veya karbon filmin, elle besleme maman, talaşın, yedek folluğu olan yuvalağın, çarpık ayak için süngerin, uva-uvb floresanın vs var mı?
Hele yawrulasinlar ben onlara neler neler alirim simdi bisi alip hewesim kirilmasin diye almadim bisi

Geri