EN KALİTELİ MUHABBET KUŞ YEMLERİ

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Rufai.23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rufai.23

Yeni Üye
Arkadaşlar kuş yemi alacağım da piyasadaki en kaliteli yem hangisi yardımcı olurmusunuz bi yazı okudum içinden böcek çıkmış felan endişelendim sizler hangi yemleri kullanıyorsunuz yadımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

rufai ben petshoptan almıyorum normal üretim yapan kişilerden alıyorum ve sade alıyorum kuşlar mutlu mesut yaşıyorlar ben marka almıyorum kısacası yardımcı olduysam ne mutlu bana.

İnternet üzerinden alıyorsanız G1 Experience'nin markasından alın derim ben de yeni keşfettim.

MESELA NE ALIYORSUNUZ ? SADE DERKEN
Üreticilik yapan yerlerden alıyorum sade tek tohum
Arkadasin dediği ak dari petshoplarda da satiliyor. Ama sadece ak dariyla yeterince beslenemez diğer tohumlarin olmasi şart yemde. Kisa dönemde zararini göremezsiniz ama ilerleyen zamanlarda belli olur. Insanlarin sadece ekmek yemesi gibi bisey ak dari.
Bu ara bende iyi bir yem ariyorum burdaki petshoplar nedense paketli satmiyor artik toptancida pahali diye almiyoruz diyolar. Acik almaktansa uretimi yeni adini duydugunuz paketli bir yem alin. Hobi yemlerini inceleyebilirsiniz tercih edeni çok.

Bravo ve vivid’in ufak paket halinde olanları var mı acaba?Baktığım siteler hep çuval satışıydı.Witte Molen bulunsa düşünmeden alırım ama artık burda yok sanırım.

Aspur oranı çok fazla! Bu marka tercih edilecekse ayrı ayrı alıp karıştırmak daha mantıklı ben öyle yapmıştım :)

Bonnie aşırı yağlanma yapıyor diye çok şikayet var .

Bonnie'de keten,aspur,yulaf oranları biraz fazla olduğu için yağlanma yapabilir. Ama eğerki kuşu gün içinde uçuruyorsanız yağlanma falan yapmaz.

Bravo ve vivid’in ufak paket halinde olanları var mı acaba?Baktığım siteler hep çuval satışıydı.Witte Molen bulunsa düşünmeden alırım ama artık burda yok sanırım.

Bravonun en düşük 5 kiloluğu var. Tek kuşunuz olsa bile kullanılabilir. Yemi buzdolabına koyun 1 sene hiç bişey olmaz. Bazı sitelerde de çuvaldan bölme olarak satılıyor bu yemler, 1 kiloluk şeklinde onlarıda tercih edebilirsiniz.

Yorumlara ilaveten Beaks markasıda tercih edilebilir.

Aspur oranı çok fazla! Bu marka tercih edilecekse ayrı ayrı alıp karıştırmak daha mantıklı ben öyle yapmıştım :)

Bonnie'de keten,aspur,yulaf oranları biraz fazla olduğu için yağlanma yapabilir. Ama eğerki kuşu gün içinde uçuruyorsanız yağlanma falan yapmaz.

Bravonun en düşük 5 kiloluğu var. Tek kuşunuz olsa bile kullanılabilir. Yemi buzdolabına koyun 1 sene hiç bişey olmaz. Bazı sitelerde de çuvaldan bölme olarak satılıyor bu yemler, 1 kiloluk şeklinde onlarıda tercih edebilirsiniz.

Yorumlara ilaveten Beaks markasıda tercih edilebilir.

bence bu ideal. aspurun hiç bir zararı yok. siz karıştırmaktan bahsediyosunuz fakat 1 kg falan var tek tohumdan hani gram olarak satsalar neyse. fazla durdumu yem bayatlar.

Geri