En iyi bakım ürünleri nelerdir?

Taha Aktaş

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba,foruma daha yeni katıldım.Ve aranızda çok bilgili kişilerin olduğunu gördüm.Sizler yardım istediğim konuyu belirteyim.Benim Paşa adında bir adet muhabbet kuşum var.Kuşuma şu anda verdiğim vitamin takviyelerini sıralayım:
-Multivitamin:Aminasol
-B vitamini:Beforvel
-Probiyotik Diazeym 256
-10 günde bir 3 damla elma sirkesi
-10 günde bir 3 damla limon suyu
-İshal ilacı olarak da Zurich markasının veriyorum ama artık bıraktım kalitesiz bir marka olduğunu öğrendiğimde.

Evet gelelim asıl konuya ben kuşuma alanında en iyi olan ürünleri vermek istiyorum.Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.Ama şunuda söyleyeyim tek kuşum olduğu için bünyesini çok yormak istemiyorum yani karaciğer koruyucu için sedochol,mineral takviyesi için calcı lux gibi ürünlere ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.

Kullandığınız ürünler gayet iyi. Bir takım kişiler Diazym 256'nın eski kalitesini kaybettiğini düşünüyor. Toz bir probiyotik olduğundan çoğu kişi sulu bir probiyotik olan Probiacti-bird ü daha iyi buluyor
ama probiacti bırd ün içeriğinde şeker bulunduruyor o yüzden tercih etmiyorum

Arkadaşlar öncelikle merhaba,foruma daha yeni katıldım.Ve aranızda çok bilgili kişilerin olduğunu gördüm.Sizler yardım istediğim konuyu belirteyim.Benim Paşa adında bir adet muhabbet kuşum var.Kuşuma şu anda verdiğim vitamin takviyelerini sıralayım:
-Multivitamin:Aminasol
-B vitamini:Beforvel
-Probiyotik Diazeym 256
-10 günde bir 3 damla elma sirkesi
-10 günde bir 3 damla limon suyu
-İshal ilacı olarak da Zurich markasının veriyorum ama artık bıraktım kalitesiz bir marka olduğunu öğrendiğimde.

Evet gelelim asıl konuya ben kuşuma alanında en iyi olan ürünleri vermek istiyorum.Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var.Ama şunuda söyleyeyim tek kuşum olduğu için bünyesini çok yormak istemiyorum yani karaciğer koruyucu için sedochol,mineral takviyesi için calcı lux gibi ürünlere ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum.Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum.
piyasada benim bildiğim versele laga ürünleri kaliteli

sanırım seni yanlış yönlendirmişler çünkü entrobac 1 numaradır
Probiacti bird, entrobac ve diazyme 256 dışında probiyotik öneren yok zaten hemen hemen. Entrobac da diazym 256 da toz, probiacti-bird ise sulu bir probiyotiktir. Sulu probiyotikler toz probiyotiklerden daha yararlıdır bu yüzden probiacti-bird > entrobac.

Probiacti bird, entrobac ve diazyme 256 dışında probiyotik öneren yok zaten hemen hemen. Entrobac da diazym 256 da toz, probiacti-bird ise sulu bir probiyotiktir. Sulu probiyotikler toz probiyotiklerden daha yararlıdır bu yüzden probiacti-bird > entrobac.
probiacti bırd in içeriğinde hayvana enerji versin diye tuz ve şeker koymuşlar. Yani bu ürün elektrolitli probiyotik. Tabi kuş sahipleride hayvandaki enerjiyi görünce aaa nekadar güzel ürünmüş diyorlar :) Halbuki kuşlara sürekli elektrolit vermek o kadarda iyi birşey değil.

Geri