Eşini sevdi galiba

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan GözdeGB
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GözdeGB

Paylaşımcı Üye
Eve yeni gelen disiyi ayri kafese koydum ama oglum dakukalarca disinin bulundugu kafesten uzaklasmadi. Disi ne tarafa yonelse o da o tarafa gidip gagasini tellere vurdu. Dayanamadim kafesi actim ve oglum disinin yanina girdi. Daha ilk dakikadan gagalarini vurmaya basladilar. Oglum yem kustu disiye ve sanirim kafasini kasidi. Beni yaklastirmadi kovdu hatta arasan saatler gecti yan yana sessiz sessiz oturuyorlar arada birbirlerine bakiyorlar. Sanirim hersey normal.
Saniyorum diso çekoslavak emin degilim. Tepeli. Tahminen 1yasina yakin. Erkek 11 aylik.
Fotograflarini yukluyorum.
Birbirlerini sevmisler gibi degil mi?
Bu saatten sonra bnim yapmam gereken birsey var mi acaba? Oneriletinizi bekliyorum

Ekli dosyalar

• 20171111_195406.jpg
    20171111_195406.jpg
    1.1 MB · Görüntüleme: 30
  • 20171111_200308.jpg
    20171111_200308.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 31
  • 20171111_201320.jpg
    20171111_201320.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 33
  • Beğen
Tepkiler: Abc
Birbirleriyle anlasmisa benziyorlar, birlikte yasayacaklarsa daha buyuk kafes almanizi oneririm. Kafeste iki adet ahsap tunek bulunmasinda fayda var.Kafes icinde rahatlikla kanat cirpip, tunekten tunege atlayabilsinler.

Birbirleriyle anlasmisa benziyorlar, birlikte yasayacaklarsa daha buyuk kafes almanizi oneririm. Kafeste iki adet ahsap tunek bulunmasinda fayda var.Kafes icinde rahatlikla kanat cirpip, tunekten tunege atlayabilsinler.

Kafesi uzaktan cekmedim.ama yeni aldigim kafes buyuk. Tunekleri en kisa zamnda degistirecegim :)

• Beğen
Bu arada bir sey sorabilir miyim? Kusum baya uysal egitimli bize aşık ve konusan bir kus. Esi olunca sizinle ilgilnmez ve konusmayi unutur dediler. Bu konu hakkkinda bi fikriniz var mi?

• Beğen
Bu arada bir sey sorabilir miyim? Kusum baya uysal egitimli bize aşık ve konusan bir kus. Esi olunca sizinle ilgilnmez ve konusmayi unutur dediler. Bu konu hakkkinda bi fikriniz var mi?
Kuslar kendilerine anlasabilecegi bir es bulunca size olan ilgilerini yitirebilirler, biraz da kusun karakteri ile ilgili. Bence iyi anlastiklarina gore birlikte yasasinlar, belki ilerde yavrularini alirsiniz.

Geri