Eşi ölen kuluçkadaki kuşa eş almak

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Baytar 27
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Baytar 27

Yeni Üye
Eşi ölen kuluçkadaki kuşuma yardımcı olsun diye eski eşine benzeyen Bi erkek kuş almak istiyorum sizce işe yarar mı

Dişi tek başına yavrulara bakabilir. Tabi sizinde gerekli mama ve vitamin takviyelerini yapmanız gerekli. Yavrular çıkıp büyüdükten sonra yanına eş almanız en mantıklısı olacaktır.

O canlarında hisleri var renk boyut olarak benzese bile karakterini benzetemezsiniz ama dişi anlar strese bile girebilir
Yavrular yeme düştükten sonra yapın
Bi arada sizinde anneye yardımcı olmanız gerekebilir besleme konusunda

Yani eş felan şuan almayayım o zmn bakıyor yumurtalara yatıyor 5 güne fln yavrular cıkma ya başlar dokuz yumurta yaptı 4 yumurtasını heder ettim ama hepsi doluydu diyebilirim şuan 5 yumurta var ve hepsi dolu dilerim tek başına üstesinden gelebilir

Yani eş felan şuan almayayım o zmn bakıyor yumurtalara yatıyor 5 güne fln yavrular cıkma ya başlar dokuz yumurta yaptı 4 yumurtasını heder ettim ama hepsi doluydu diyebilirim şuan 5 yumurta var ve hepsi dolu dilerim tek başına üstesinden gelebilir

Dişi kuş tek başına bakabilir, haftada 2 kez mama 1 kez vitamin takviyesi yapın.

Yavrular yeme düşüp kafesten ayrıldıktan sonra dişinin yanına başka erkek kuş atabilirsiniz.

Geri