Eş Tutma

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Yigit Ö
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yigit Ö

Meraklı Üye
3 tane kuşum var biri 6 senedir bende diğerleri geleli 1,5 sene oluyor (yeşil 6 senelik olan)
3ü aynı kafesde idi bende sarı erkeği ayırdım küçük olduğunu ve dişi ile yeşil erkeğin kızıştığını söylemişlerdi bende sarı erkeği konuştururum yeşil erkek ve dişi eş tutarsa yavrularını alırım diye düşündüm ( yeşil erkekten yavru almayı çok istiyorum aileden biri gibi oldu ondan bi hatıra kalsın isterim)

3cf18ffa789433b858d0bfd36bcdbfe3.jpg

Yuvalığı 10 dakika önce taktım yeşil erkek yuvalık ile ilgilendi ve dişiye kur yapmaya çalıştı ama dişi vuruyormuş gibi yaptı

Bu da ayırdığım erkek
afb37ecbfab6ae8db22414766c34b631.jpg

Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim şu an iyi midir sarı erkek konuşacak gibi yeşil erkek ve dişi anlaşır mı ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sarı erkek arkadaşlarından ayrı durursa konuşur hocam.

Eşlere gelince anlattığınız tüm alametler başarılı eş tutmanın alametleri :D Eşlerin kafesini sakin ve olabilecek en yüksek yere koyun en verimli sonucu alırsınız inşallah:)

Sarı erkek arkadaşlarından ayrı durursa konuşur hocam.

Eşlere gelince anlattığınız tüm alametler başarılı eş tutmanın alametleri :D Eşlerin kafesini sakin ve olabilecek en yüksek yere koyun en verimli sonucu alırsınız inşallah:)

Hocam ben baştan anlatayım bende 5 kuş vardı bu 3ü aynı kafeste idi 2 eşim vardı o 2 eş den yavruda aldım ama sonrasında koku ses gibi etkenlerden ötürü evdekiler sorun çıkardı ve o 2 eşi babamın arkadaşına verdik ve sonradan verdiğimiz adamın çocukları kuşu severken çok sıkmışlar ve kuş sizlere ömür hem o olaydan dolayı hemde bu aralar üniversite sınavı stresinde olduğum için evdekiler pek üstüme gelmiyor bende bunu değerlendirdim hemen yuvalığı taktım inşallah sağlıklı yavrular alacağım hatta bana 1 adet yavru yeter diğer yavruları çok isteyen ve hiç kuşu olmayan arkadaşlarıma sahiplendirmek istiyorum [emoji4] bulabilirsem diğer ölen kuşların resmini atayım onlarda mükemmel bir çift di

Kafesde tüm aksesuarları cıkarın sadece kalamar, gagatası, tunekler, yemlik ve suluk dursun yuvalikda takabilirsin

Kafesde tüm aksesuarları cıkarın sadece kalamar, gagatası, tunekler, yemlik ve suluk dursun yuvalikda takabilirsin

Hocam kafes şu an öyle zaten ama sağolun

Buldum [emoji4]
641b01afb27fc1d82ecfae6ba50d4fc6.jpg

705cd122a4ee1647bcfa44c7b6bcdac0.jpg

Maşallah erkekte lutino kanı var çok güzel mutasyonları olma ihtimali var sağlam kan :) Dişi de buz mavisi spangle. Spangle kan da çok önemlidir. Güzel kanları var hocam :)

Geri