eş tutma

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan AB990
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AB990

Meraklı Üye
IMG_6891.JPG
IMG_6860.JPG
Serkan ERKAN abiden kuşuma yeni bir eş aldım kendisini muhabbet kuşu formu sayesinde tanıdım kuşu çok beğendim kendisine ve muhabbet kuşu formuna teşekkür ederim.

Şimdide kendi kuşumun beğenmesini beklicem.:)

Ankara da kuş almak isteyenlere kendisini kesinlike öneririm iletişim anlamında olsun kuş bakımı kalitesi olsun ben memnun kaldım...

Hayırlı olsun kuş çok güzel ve kızgın yanlız erkek kuşunuz şuan tüyde ce çok halsiz görünüyor bilginiz olsun

Hayırlı olsun kuş çok güzel ve kızgın yanlız erkek kuşunuz şuan tüyde ce çok halsiz görünüyor bilginiz olsun
Teşekkür ederim :)
Onun için ne yapmam lazım maydanoz elma sirkeli banyo verdim uzun süredir böyle 2 hafta olmuştur en az

Son düzenleme:
dişi kızgın ama erkek kuşunuz gerçekten iyi gözükmüyor.tüyde olmasıda etken tabi vitamin ve mama takviyelerini veriniz derim.birde erkek kuş eğer uzun zamandır tek yaşıyorduysa eşleşme çok zor oluyor.

dişi kızgın ama erkek kuşunuz gerçekten iyi gözükmüyor.tüyde olmasıda etken tabi vitamin ve mama takviyelerini veriniz derim.birde erkek kuş eğer uzun zamandır tek yaşıyorduysa eşleşme çok zor oluyor.
Dişi hareket olarak felan iyi sadece tüy dökümünden olduğunu düşünüyorum dediklerinizi uygularım bakalım nasip kısmet
Dişi güzelmis masallah
Teşekkür ederim :))

IMG_6939.JPG

Erkek dişinin ağzına yem kusuyor başındayken harejetlenip güzel bir ses tonuyla ötüyor dişiyi alalı 3 gün oldu eş tutarlar mı sizce bunlar belirtimi eş tutmada ?

Zamanla belli olur kuş daha 3 gündür sizde ve bu işin en önemli noktadı sabır zamanla kavgalar yoksa yem kusma, kaşıma varsa eş tutmuşlar denebilir

Maşallah kuşlarınız çok güzel Benim kuşumda tüyde çok halsiz bu havada banyo veremiyorum elma marul veriyorum düzelir mi?

Maşallah kuşlarınız çok güzel Benim kuşumda tüyde çok halsiz bu havada banyo veremiyorum elma marul veriyorum düzelir mi?
Bende maydanoz elma sirkeli
Suyunada katıyorum atlatamadık bir türlü
Teşekkür ederim :))

Hayırlı olsun güzel kuşlar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

IMG_7001.JPG
Merhaba dişiyi eş alalı tam bir hafta oldu Perşembe günü yuvalığı taktım dişi geldiği 3.günden itibaren erkek yem kusmaya başladı dişide kabul ediyor.
Dün den itibaren dişi yuvalığa girmiş bende bugün gördüm erkek yuvalıkla çok ilgileniyor giriş kısmını oymaya çalışıyor içeriye çok girip çıkıyor dişide bugün yine girdi çıktı içeriye son olarak erkek sık sık kur yapıyor yem kusuyor dişiye sadece bazen dişi kovuyor onu yanından dün erkek ayak atmaya çalışmış dişiye birde erkek tüy dökümündeydi yavaş yavaş atlattı gibi oda.

Not : Dişi üretim kuşuydu zaten aldığım abi öyle söylemişti.

Birde ben yem su birde kalamar kemiği dışında birşey vermiyorum pek ilgilenmiyorum.

Gidişat nasıl ve ne yapayım ?

Ekli dosyayı görüntüle 5586 Merhaba dişiyi eş alalı tam bir hafta oldu Perşembe günü yuvalığı taktım dişi geldiği 3.günden itibaren erkek yem kusmaya başladı dişide kabul ediyor.
Dün den itibaren dişi yuvalığa girmiş bende bugün gördüm erkek yuvalıkla çok ilgileniyor giriş kısmını oymaya çalışıyor içeriye çok girip çıkıyor dişide bugün yine girdi çıktı içeriye son olarak erkek sık sık kur yapıyor yem kusuyor dişiye sadece bazen dişi kovuyor onu yanından dün erkek ayak atmaya çalışmış dişiye birde erkek tüy dökümündeydi yavaş yavaş atlattı gibi oda.

Not : Dişi üretim kuşuydu zaten aldığım abi öyle söylemişti.

Birde ben yem su birde kalamar kemiği dışında birşey vermiyorum pek ilgilenmiyorum.

Gidişat nasıl ve ne yapayım ?
Zamanla olucaktır sizin yapmanız gerekekn yumurta maması ve onun dışında kuşları rahatsız etmemek

Geri