Duvara çarpıyolar

Orhan4422

Yeni Üye
20170510_191458.jpg
bunları alalı 1 ay oldu bi kaç defa kapıyı açtım ucsunlar diye ikiside duvarlara çarpıp durdular nasıl alıştırmalıyım

Çifti evcillestirmek teke göre daha zordur. Birkaç deneyimle ogreneceklerdir . Eğitim için abone olursan katkısını görürsün bu da benim tosun alalı 10 gün oluyor

İlk kez dışarı çıktıkları için öyle. Yarın açarasan kapılarını çarpmazlar. Odayı öğreniyorlar. Yakalamaya çalışma bırak etrafı tanısın. Kafes lerini havanın kararmasına 1 saat kala falan aç hava kararmaya yakın kendileri girer. 2 ay önce bende çift aldım. Fazla korkmuyorlar artık ama ele falan gelmiyorlar. Fazla zorlama çift oldukları için zor alışır.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok yavru bunlar galiba. Uçmayı da fazla bilmiyor olabilirler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

benim yavru kuşum eve geleli 2 hafta oldu.petshop dan aldım,evdekiler kuşun geldiği 2.gün ellerine alıp korkutmuşlar,üzerine birde banyo yaptırınca,kanadına dahi dokundurmuyor,onlara inat her akşam elimi içeri sokup onu rahatsız etmeden beş dakika ismini söyleyerek bekliyorum,kendini kafesten dışarı çıkarmıyor ve kafesin heryerine korkarsk tırmanıyor,bana alışması ne kadar sürer bilmiyorum,bir defa kafesten çıkardım,tüneyecek yer aradı,uçmadı bile, bugün veterinere götürdüm,hiçbir şeyi yok dedi,acaba acele mi ediyorum,yoksa korkmaya devam edermi,ele alınca ısırıyor bizi

Kardeş kuşu serbest bırak otur izle bunu 3 4 gün dene sonra elini uzatmaya başla böyle alışır
eyvallah sağolasın serbest bırakmak için kafese kimi sokunca bile kaçıyor,kafesten alıncada gidip bir köşede tünüyor,ben peşinden gidip hafif hafif uçmasına yardım ediyorum,acaba yanlışmı yapıyorum

eyvallah sağolasın serbest bırakmak için kafese kimi sokunca bile kaçıyor,kafesten alıncada gidip bir köşede tünüyor,ben peşinden gidip hafif hafif uçmasına yardım ediyorum,acaba yanlışmı yapıyorum
Kafesten elinle alma kendisi çıksın boyle 2 3 gün tekrarla sonra kuş disaridayken seslenerek yavaş yavaş elini uzat bunuda 2 3 gün tekrarla yavas yavaş sana alışır

Geri