Disi muhabbet kuşu karın şişliği

ilovemybirds12345

Yeni Üye
Dişi muhabbet kuşum geçen sene art arda 2 kere kuluçkaya girdi. Girdikten sonra da ekteki gibi şişlik oluştu ve uçmakta zorlanıyor. Kakası normal, şuan tüyde olduğu için uyukluyor fakat hareketsizlik olduğu için de halsiz. Bir üreticiye götürdüm probiyotik ve vitamin ver dedi ama internette başka kaynaklara baktığımda iğnelerde urun çekilmesi gerektiğini söylüyor tümormüş. Kuşumun sorunu nedir yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• 20220121_191957-min.jpg
    20220121_191957-min.jpg
    959.6 KB · Görüntüleme: 69
  • imgonline-com-ua-CompressToSize-M6da8AntcZiH0U.jpg
    imgonline-com-ua-CompressToSize-M6da8AntcZiH0U.jpg
    187.5 KB · Görüntüleme: 69
Dişi muhabbet kuşum geçen sene art arda 2 kere kuluçkaya girdi. Girdikten sonra da ekteki gibi şişlik oluştu ve uçmakta zorlanıyor. Kakası normal, şuan tüyde olduğu için uyukluyor fakat hareketsizlik olduğu için de halsiz. Bir üreticiye götürdüm probiyotik ve vitamin ver dedi ama internette başka kaynaklara baktığımda iğnelerde urun çekilmesi gerektiğini söylüyor tümormüş. Kuşumun sorunu nedir yardımcı olabilir misiniz?
Görseller net değil

Lipomdan ya da tümorden şüpheleniyorum ama çok yavaş yavaş büyüdü nasıl iner bu. Veterinerler kuşlardan anlamıyor ne yapılabilir bilemiyorum. Lütfen yardımcı olun

Geri