Disi erkegin üstüne cikiyor

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Tefo040
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tefo040

Yeni Üye
Selam arkadaslar. Yaksalik iki aydir benle olan Bu Kuslar da bi gariplik oldu. Önce hersey normal di , kac defa ciftlestiklerini gördüm Ama yumurta gelmedi tabi. Son iki gündür disi erkek gibi Kur yapiyo, erkek kus disi gibi egilip kuyrugunu kaldiriyo, disi üstüne cikip iniyo. Simdi napiyim Bu kuslari , sorun hangisinde

Kuslar bunlar. Resimde önceki ciftlesmeden. Normal erkek üst de. Simdi tam tersi oldu. Resmini yakalayabilsem cekecemde , bir anlik oluyo

Ekli dosyalar

• A4A3103F-3DD3-48D9-8DDF-A2B5AA2A9E1E.jpeg
    A4A3103F-3DD3-48D9-8DDF-A2B5AA2A9E1E.jpeg
    1.6 MB · Görüntüleme: 58
  • 3F281E96-D0E9-4293-A1EE-029FFF404A64.jpeg
    3F281E96-D0E9-4293-A1EE-029FFF404A64.jpeg
    314.4 KB · Görüntüleme: 53
Cinsiyetleri konusunda şüphe yok zaten dişi de kızışmış bir dişi. Telaş etmeyin onlar bir şekilde düzenlerine girerler :)

Selam arkadaslar. Yaksalik iki aydir benle olan Bu Kuslar da bi gariplik oldu. Önce hersey normal di , kac defa ciftlestiklerini gördüm Ama yumurta gelmedi tabi. Son iki gündür disi erkek gibi Kur yapiyo, erkek kus disi gibi egilip kuyrugunu kaldiriyo, disi üstüne cikip iniyo. Simdi napiyim Bu kuslari , sorun hangisinde
Demekki dişi kontrolü elinde tutmak istiyor :D Hem hayvanların fantazilerine neden müdahale ediyorsunuz ki ? İç güdüleri onları doğru yola götürür endişelenmeyin.

Bir sıkıntı olmaz güvercinlerde sık rastlanır bu duruma yumurtanin erken gelmesi için yapar derler ama ne kadar doğru bilemiyorum

Geri