Dişinin yumurtlama isteksizliği

a.guvercin55

Yeni Üye
Herkese merhaba, kuşlarıma tüm önerilerinizi uyguladım, bir çiftim çok iyi anlaşıyor ve sürekli öpüşüyorlar.. Erkek fazlaca kıvama geldi dişiyi sürekli sıkıştırıp üzerine çıkmaya çalışıyor ancak dişi üzerinden atıyor, dişi yuvalığa da hiç girmiyor.. Erkek yuvaya dişiyi götürmeye çalışıyor.. Dişiye ne kadar daha süre tanımalıyım? Yaklaşık 3 haftadır yuvalık takılı... IMG_20190228_205009.jpg

ben 3.5 - 4 ay beklemiştim birbirlerine alışmaları için biraz daha zaman verin girecektir kuşunuza bağlı bir durum

Ne kadardır beraberler

Benim kuşlar da neredeyse 6 aydır beraberler. Eş tuttu tutmasına ama dişi müsaade etmiyor. Üstüne çıksa bile en fazla 10 saniye sonra erkeği atıyor üstünden. Dişiye zaman vermek gerek, birazda sabır gerek bize, ben de çok istiyorum yavruları olsun seveyim ama yok dişiler inat :D

Benim kuşlar da neredeyse 6 aydır beraberler. Eş tuttu tutmasına ama dişi müsaade etmiyor. Üstüne çıksa bile en fazla 10 saniye sonra erkeği atıyor üstünden. Dişiye zaman vermek gerek, birazda sabır gerek bize, ben de çok istiyorum yavruları olsun seveyim ama yok dişiler inat :D

Geri