Dişi tabanda dolanıyor

huseyinacikoz066

Paylaşımcı Üye
Dişi kuşun ara ara kafes tabanında dolandığını görüyorum.
Dakikalarca dolanıyor sanki birşey arar gibi

Tabanda tel var yani dökülenlere ulaşamıyor. Amacı nedir ne arayışına giriyor acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dişi kuşun ara ara kafes tabanında dolandığını görüyorum.
Dakikalarca dolanıyor sanki birşey arar gibi

Tabanda tel var yani dökülenlere ulaşamıyor. Amacı nedir ne arayışına giriyor acaba.

Hüseyin senin kuslar varya beni bitirio :) genelde eslescekleri zaman tabanda vakit gecirir die düsunuyrm

Arkadaşlar benim kuşlar eş birbirlerine kusuyorlar falan yuvanın yanından geçmiyorlar varmı çözüm önerisi olan yuva tarafındaki tüneğe dahi yanaşmıyolar fertivit var elimde

Arkadaşlar benim kuşlar eş birbirlerine kusuyorlar falan yuvanın yanından geçmiyorlar varmı çözüm önerisi olan yuva tarafındaki tüneğe dahi yanaşmıyolar fertivit var elimde

Tünağin iki tarafına yuva takarak o sorunu çözdüm. iki yuvalıkta 1 ay kalacak. Göreceksin ikisinede girecekler. Ben 1 ay bitiminde en az ilgilendiğini çıkardım, çıkardığım gün çiftleştiler hala yuvaya giriyorlar.

Şu videoyu izle.

Tünağin iki tarafına yuva takarak o sorunu çözdüm. iki yuvalıkta 1 ay kalacak. Göreceksin ikisinede girecekler. Ben 1 ay bitiminde en az ilgilendiğini çıkardım, çıkardığım gün çiftleştiler hala yuvaya giriyorlar.

Şu videoyu izle.

Kafeste yuvalık yok, yuvalıkta kafes var [emoji2955]

Kafes biraz ufak doğru. Buda benim modlu kafes
8afc73c2ca734f47a610dd9b03fb9ab1.jpg

Çiftleşip yavru verecek kuş kafes tabanına yine yumurta indirir. Çift yuvalık vs fanteziye girmeyin [emoji848]

Hocam, buna katılmıyorum. Yuvalık aylardır duruyordu kızışıktı umursamıyordu delikten bakmaktan başka ilgisi yoktu.

Çift yuvalık tek tünek sonrası ne tarafa gitse yuva görünce ilgisi arttı erkeğin şuan tek yuvalık var bende ve erkek dişiyi rahat bırkanıuor sürekli yuvaya itiyor.

Çift yuvalıkla sağladım bunu ben.

Çiftleşip yavru verecek kuş kafes tabanına yine yumurta indirir. Çift yuvalık vs fanteziye girmeyin [emoji848]

Orası öylede petşop kuşunda anca böyle deneyler işe yarıyor. Üretim hane kalitesi olmuyor tabi.

Hocam, buna katılmıyorum. Yuvalık aylardır duruyordu kızışıktı umursamıyordu delikten bakmaktan başka ilgisi yoktu.

Çift yuvalık tek tünek sonrası ne tarafa gitse yuva görünce ilgisi arttı erkeğin şuan tek yuvalık var bende ve erkek dişiyi rahat bırkanıuor sürekli yuvaya itiyor.

Çift yuvalıkla sağladım bunu ben.

Bu iş Çift yuvalıkla olsaydı üretimhaneler yuvalıktan geçilmezdi 😉 kuşla alakalı bir durum hepsinde ayrı bir huy var :")

Bu iş Çift yuvalıkla olsaydı üretimhaneler yuvalıktan geçilmezdi [emoji6] kuşla alakalı bir durum hepsinde ayrı bir huy var :")

Bende onu diyom usta. Petşop kuşları biraz seme oluyor.

Baskın olamıyorlar.
Nadir denk geliyor kalitelisi.
Kırık yılın başı almıştım bir çift zamanında ilk hafta yumurtlamıştı.

Sonrali çiftlerde Üzerine gitmeme rağmen başaramadım.[emoji1] daxla gitmemek lazım galiba

Bende onu diyom usta. Petşop kuşları biraz seme oluyor.

Baskın olamıyorlar.
Nadir denk geliyor kalitelisi.
Kırık yılın başı almıştım bir çift zamanında ilk hafta yumurtlamıştı.

Sonrali çiftlerde Üzerine gitmeme rağmen başaramadım.[emoji1] daxla gitmemek lazım galiba

Hüseyin diosa bir bildigi vardir acik ve net adam aksama kadar kus poposu karıstırıyor yumurta varmı die :)

Kafeste yuvalık yok, yuvalıkta kafes var 🤨
Hocam aslında kuşların kafesi resimdeki kafes idi dişi kuş kafesin boyasını bir kaç yerden yediği için bu kafesten çıkarttım kuşları

Ekli dosyalar

• 163.jpg
    163.jpg
    166.6 KB · Görüntüleme: 8
Çiftleşip yavru verecek kuş kafes tabanına yine yumurta indirir. Çift yuvalık vs fanteziye girmeyin 🤔
Admin huseyine hemen mucit üye die bir
Ya Sezeryan yaptıracak hayvana ya düşük 🤨
:) valla sırf hüseyin mutlu olsun die bi takım yapıp hediye edecegim hüseyin sana söz sincana gel bir erkek yavru vercegim hediye al onu 7 8 ay sonra at disinin yanina kanı güzel

Geri