dişi muhabbet kuşum hasta mı

enespolat_57

Yeni Üye
öncellikle merhabalar benim paşa adlı bir kuşum var erkek 10 aylık civarında paşaya 1 2 hafta önce dişi kuş aldık dişi kuş kendisi kusuyormuş gibi yapıyor kafasını değişik bir şekilde oynatıyor bugun okuldan geldikten sonra her tarafta kusulmuş yem vardı bir de titriyordu şuanda dışkısı koyu yeşil ve halsiz akkıllı yemliğin içine girip uyumak istedi ne yapmam lazım yardım ederseniz cok mutlu olurum

öncellikle merhabalar benim paşa adlı bir kuşum var erkek 10 aylık civarında paşaya 1 2 hafta önce dişi kuş aldık dişi kuş kendisi kusuyormuş gibi yapıyor kafasını değişik bir şekilde oynatıyor bugun okuldan geldikten sonra her tarafta kusulmuş yem vardı bir de titriyordu şuanda dışkısı koyu yeşil ve halsiz akkıllı yemliğin içine girip uyumak istedi ne yapmam lazım yardım ederseniz cok mutlu olurum
Bence kuşunu ayır karanyitanaya al eski kafesi komple dezenfekte et bulaşıcı ise erkeği de kaybetme

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Derhal petshoptan cocsigeel isimli ilaçtan alın ve yarım suluğa pirinç tanesinden biraz daha büyük miktarda katarak 5 gün tedavi edin. Mesajımı görür görmez ağzına 3-4 damla limon damlatın. İlacı almaya gittiğinizde suluğunu çekin ki susasın. İlaç gelir gelmez taze ilaçlı su içsin diye. Bulamazsanız eczaneden ornidazol veya metronidazol etken maddeli bir ilaç alın. Biteral , flagyle , nidazol vs olabilir.

Ama öncelikle cocsigeel bulmaya çalışın. Daha etkili ve kullanımı pratik bir ilaçtır.

Ama öncelikle cocsigeel bulmaya çalışın. Daha etkili ve kullanımı pratik bir ilaçtır.
Teşekürler sabah kalktıgımda bu şekilde uyuyor dün gecede akıllı yemliğin içine girip yapmak istemişti dün bide cok fazla uyumak istedi başka sıkıntısı varnıdır kuyruğu bir ileri bir geri yapıyor

Ekli dosyalar

• 20180315_081053.jpg
    20180315_081053.jpg
    800.6 KB · Görüntüleme: 18
Hocam bu ilaç bir altın antalyada depolara sordu veteriner bulamadım hala gelmesini bekliyorum ilaç kutumda olmasını istiyorum ama bulmak zor bu gelene kadar mikostatin aldım koydum ne okur ne olmaz

Hocam bu ilaç bir altın antalyada depolara sordu veteriner bulamadım hala gelmesini bekliyorum ilaç kutumda olmasını istiyorum ama bulmak zor bu gelene kadar mikostatin aldım koydum ne okur ne olmaz

Özellikle ptshoptan bakın diye belirttim ama. Veterinerlerde bulunmuyor o ilaç.

Geri