Dişi kuşun sorunu

üretimcii

Meraklı Üye
Dişi kuşum kalamar kemiğini 1 günde bitirdi ama yarısı belki fazlası yerde un ufak halde , havuç koydum havucları alıp yete dökmüş hep yemliği boşaltmış , bormal yemlik yarım günde azalmış baktım ondaki yemleride kafesin tabanına dökmüş hep , yemlikler sabit yani hareket etmiypr bilinçli döküyor, dişimi erkeğimin yanına yeni attım 2 gün olacak kendi seçti rşini anlaştılar aldım bende alışamadığı içinmi yoksa erkektenmi korkuyor baskısından felan erkeğin tek isteiği çiftleşmek ayak atıyor o yüzden mi böyle şeyler yapıyor ? Sürekli takla açıyor oetshopta öyle yapmıyodu hiç strese mi girdi nasıl çözerim bu stresten nasıl kurtarırım o nu lütfen yardım edin bana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya cevap veren yokmu ne olur

Dişi kuş ya yem seçiyordur ya da kızışmış olduğu için bu hareketi yapıyordur.

Erkekden uzaklaşıyor ama

Tamam teşekkürler

Yuvalığa günde bir iki kere giriyor en fazla, başka görmedim

Yuvalığa günde bir iki kere giriyor en fazla, başka görmedim

Ama diğer belirtiler kızışma belirtisi. Dediğim gibi biraz daha zaman tanıyın ve gözleme devam edin. Çok fazla müdahelede bulunmayın.

Bulunmuyorum zatende eğer yunurta geliyorsa günlik nasıl kalamar alacağım ben başka nasıl karşılayacaz ? Kumu mineral bloku gaga taşı var yetmezmi ama onları hiç ellemiyor

Bulunmuyorum zatende eğer yunurta geliyorsa günlik nasıl kalamar alacağım ben başka nasıl karşılayacaz ? Kumu mineral bloku gaga taşı var yetmezmi ama onları hiç ellemiyor

Kalamarın bulunmasında fayda var.

Katdeş kalamarın 10 da 3ünü yediyse gerisi toz sanki bana keyfi gibi geldi çiğneme hareketi görmedim çünkü

İki konu açmışsınız burdan devam edelim. Diğer arkadaşların konuları aşağıya inmesin. Dediğim gibi zaman tanıyın, telaşlanmayın. Kızışma hareketleri olarak yorumluyorum ben açıkçası bunları.

Petshopta erkeğe baya kur yapmıştı[emoji1]. Lakin evde uzaklaşıyor inşallah ortama alışınca düzelir, benim korkum alışana kadar kızgınlığının geçmesi

Kalamar fazla tüketmesi D vitamini eksikliğinden olabilir. D vitamini içeren multi vitamin takviyesi yapın. Ayrıca haftada 2 kez sade maden suyunun gazını tam aldıktan sonra suluğuna koyun.

Allah razı olsun hocam dedinizi yapacağım

Elimde Avisol-a ve deep isimli iki vitamin var hocam, avisol a fazlasının yağlanma ysptığına şahit olmuştum , deep veriyorum genelde be petshoptan alalı 3-4 gün olacak

Avisol A yı kullanmayın deep ‘i kullanın.

Geri