Dişi kuşum'un anüsü dışarı çıktı

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Enes421
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Enes421

Yeni Üye
Perşembe günü uyandığımda muhabbet kuşumun poposundan et parçası sarktığını gördüm hemen veterinere götürdüm anüsünü geri içine soktu eve götürüp eşinden kafesleri ayırdım veteriner ilaç verdi toz onu suyuna kattık çok halsiz baygın duruyor yem yemiyor suyunu şırıngayla ağzına veriyorum ne yapacağım lütfen yardımcı olun!

Ekli dosyalar

• resim_2021-08-13_195234.png
    resim_2021-08-13_195234.png
    403.3 KB · Görüntüleme: 149
kuşum tünekten düştü ayakları tutmuyor yerde yatıyor ne yapacağım lütfen yardım edin

Kanat düşük, sırtı çıkmış halsiz, elinize alıp popo kısmını nazikçe kontrol edin yumurta sıkışması varsa müdahale gerekiyor, fiziksel olarak ne zamandır böyle

Kanat düşük, sırtı çıkmış halsiz, elinize alıp popo kısmını nazikçe kontrol edin yumurta sıkışması varsa müdahale gerekiyor, fiziksel olarak ne zamandır böyle
Perşembe uyandığımda gördüm yumurta yok bunun gibiydi ama yumurta yoktu kontrol ettim veterinerde etti zaten sonra geri içine soktu ama şu an dediğim gibi yerde yatıyor :(

Ekli dosyalar

• resim_2021-08-13_201710.png
    resim_2021-08-13_201710.png
    32.3 KB · Görüntüleme: 148
Var gibi bu fotoğraftada, veteriner kanatlı uzmanı mı

kuş kaç aylık hiç yumurtladı mı yumurtladıysa sıkışma oldu mu

Hocam attığınız fotodaki etin içinde bişey var. Bi sıkın nazikçe bakalım çok mu kuş kumu yemiş anlamadım ki

Geri