Dişi Kuşum?

xmonbebex

Yeni Üye
İlk kızgınlık dönemine girdi kuşum hatta çıkmayada başladı sanırım çünkü ceresi koyu kahveden kreme dönmeye başladı. Birkaç hafta önce belli zamanlarda dışkısı çok çok büyüktü. Şuan öyle birşeyi yok ama böyle olmasının sebebi neydi? (Kuş benim ilk kuşum o yüzden acemiyim). Birde sağlıklı görünüyor mu bu şişko :p:D:D (bir iki ay önce parazit vardı, sprey ile tedavisini yapmıştım)
IMG-20161030-WA0003.jpg
IMG-20161030-WA0009.jpg
IMG-20161030-WA0003.jpg IMG-20161030-WA0009.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20161030-WA0010.jpg
    IMG-20161030-WA0010.jpg
    86.4 KB · Görüntüleme: 11
Ne sacma bir uygulama ısrarcı olursaniz yardimci olabilirler belki guzel bir erkek alin deneyin sansinizi guzel bir kiz annelik onunda hakki

Eş almalısınız bir yolunu bulup. hayvana eziyet gibi olur böyle. hadi erkek olsa neyse de dişi muhabbet kuşları tek beslenmemeli.

Adama söyle kuşlar kavga ederse geri getirebilirmiyim onun yerine başka kuş alabilirmiyim diye evet derse al eş tutmadılarmı geri gotur çok kötü kavga ettiler diye illaki deistirecek ben böyle böyle 3 tane dişi deistirdim aynı petshopdan adam bıkmıstı benden :D ama adamında işine geliyodu hasta aldım kuşu turp gibi geri veriyodum

Ne sacma bir uygulama ısrarcı olursaniz yardimci olabilirler belki guzel bir erkek alin deneyin sansinizi guzel bir kiz annelik onunda hakki
Bende emin olun çok isterdim yavru almak ama buranın insanı bir başka herhalde güzel Rize'min sert havası bu insanlara da vurmuş herhalde... Ama diyelim ki izin verdi biri boğazına yapıştım adamın buradaki petshoplarda hep yavru var kendinden küçük erkek kuş ile eş tutar mı?

Bende emin olun çok isterdim yavru almak ama buranın insanı bir başka herhalde güzel Rize'min sert havası bu insanlara da vurmuş herhalde... Ama diyelim ki izin verdi biri boğazına yapıştım adamın buradaki petshoplarda hep yavru var kendinden küçük erkek kuş ile eş tutar mı?
Rizede mutlaka üretici vardır. Bir araştırın. Son çare petshopa gidin. Eğer salmasina atmaniza izin vermiyor ise siz de alışveriş yapmazsiniz ordan sizden kazanacağı parayi kazanamaz. Eğer gerçek esnafsa zaten tabi salmaya atabilirsin diyecektir.
Ayrica eger kafesiyle goturursen kuşu kendi kafesinde begendigin 5-6 erkegi atıp denettirmek daha iyi bir secenek olabilir. Keyifli hobiler

Rizede mutlaka üretici vardır. Bir araştırın. Son çare petshopa gidin. Eğer salmasina atmaniza izin vermiyor ise siz de alışveriş yapmazsiniz ordan sizden kazanacağı parayi kazanamaz. Eğer gerçek esnafsa zaten tabi salmaya atabilirsin diyecektir.
Ayrica eger kafesiyle goturursen kuşu kendi kafesinde begendigin 5-6 erkegi atıp denettirmek daha iyi bir secenek olabilir. Keyifli hobiler
Evet, hobi olarak yapan birini buldum (arkadaşımın amcası) bakalım şimdi oradan alabilir miyim. Ayrıca Rize'de cidden üretici yok en yakını Trabzonda, ki o da Trabzonun dibinde, kendim gidemem ailem izin vermiyor küçük olduğum için. Ama inşallah amcası kuş yarışmalarından gelirse ondan bir tane alabilirim.

Maşallah çok güzel bir dişi sağlıklı baskın bi erkek seçin bu iş olur Güle güle besleyin

Geri