Dişi kuşum kabarıyor ve geveliyor

mertotem

Yeni Üye
Kuşum 2 gündür yemekten sonra ağzında geveliyor bugün hem kabarıp gevelemeye başladı dışkısında anormallik olarak dışkı boyutu küçüldü normalinden daha küçük iştahsızlığı var yeminde genelde yulaflari yiyor geri kalanına çok dokunmuyor eskiden ayırt etmezdi ve tüy döneminde acaba hasta mı geveleyip kabarmasi bir hastalık belirtisi mi

Peçeteye yaptığı 4-5 dışkı resmini paylaşın. Kuşun bir videosunu paylaşın. 20 sn lik Dışkıda veya ağızda koku var mı bakın.

Altını yeni değiştirdim 1 saate atacağım abi ağzında koku yok veya ağzında aft tarzı birşey de yok dışkisinda da koku yoktu

Altını yeni değiştirdim 1 saate atacağım abi ağzında koku yok veya ağzında aft tarzı birşey de yok dışkisinda . Kuşun videosu yukarda var

Altını yeni değiştirdim 1 saate atacağım abi ağzında koku yok veya ağzında aft tarzı birşey de yok dışkisinda . Kuşun videosu yukarda var
Eve gider gitmez suluğunu alın birkaç saat susamalı. Sonra dışkı resmi atın. Duruma göre yol çizeriz.

Sabah suluğuna entrobac katmistim şimdi suyunu şimdi aldım 3 tane dışkı yapmış bir kaç saat sonra yeni resim atarım

Geri