Dişi Kuşum Güvenini Kazanıp Kaybediyor ?

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan Rex
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rex

Yeni Üye
kuşum dişi güvenini tam kazanıyorum ıssırmıyor asla kendini sevdiriyor oyuncağıyla oyunuyor ele geliyor ama bi süre sonra yada bazen güvenini kaybediyor kafese elimi soktuğum zaman geliyor ama ıssırıyor ama ciddi değil hafif bir ıssırık kafese parmağımı soktuğum zaman ise gelip asla ıssırmıyor yalıyor yani böyle masaj yapıyor öyle bişi :D ben onu gözünün altından seviyorum oda bana masaj yapıyor öyle diyeyim :D yani güvenini kazanmıştım şimdide kazandım ama ele gelip hafif ıssırıyor acıtmıyor güvenini kaybetmesinin sebebi şu olabilirmi böyle bi olay yaşamıştık bir gün arabayla giderekn kuşumuda almışrım kafesni tuttum kuş sallanmasın diye örda bana aşırı güvenini kazanmıştı herkeze konuyordu kafaların omzuna ama akşam gelirken kuş üşümesin diye hırka örtüm üstüne ve tutmadım kafesini bayağı salladnı ordan güvenini kaybetmiş olabilrmi o gunden sonra hiç kimseye konmadı bi tek bana geliyo dediğim gibi kimseye gelmiyo her gün elimde yem vererek alıştırabilirmiyim yada nasıl alıştırım cevap verirsenin çok teşekkür ederim ?????

Geri