dişi kuşum erkek kuşumu üstünden atıyor

Hakan0106

Yeni Üye
arkadaşlar belki yumurta vardır hiç yuvalığı ellemedim rahatsız olmamaları için bugün erkek kuşum dişinin üstüne çıkmaya çalıştı ama ne zaman çıkmaya çalışsa dişi kuş hemen üstünden atıyor sebebi nedir iyi anlaşıyorlar kafalarını vesaire kaşıtıyorlar

Erkek biraz fazla kızgın olduğundan olabilir. Çok kuvvetli bakıyorsanız biraz azaltın fazla vitamin vs fazla kızmasına yol açabilir.

Erkek biraz fazla kızgın olduğundan olabilir. Çok kuvvetli bakıyorsanız biraz azaltın fazla vitamin vs fazla kızmasına yol açabilir.
kızıl daldarı veriyorum aylık bağışıklık vitamini veriyorum mamalarında da kızıştırıcı bir şey vardı sanırsam birkaç güne gidip kızıştırıcı vitamin almayı düşünüyorum 1 yaşına geldiler tık yok aslında erkek çiftleşmek istiyor ama dişi üstüne çıkınca hemen atıyor baktım yumurta falan yok

Günlük yoğun ışıkta kalmaları tek solukta 12-13 saat olsun. Çiftleşme ve yavru besleme sesi açın onlara. Kızıştırıcı yem ürün falan bunlar hikaye. Multi vitamin ve amino asit desteği verin.

Günlük yoğun ışıkta kalmaları tek solukta 12-13 saat olsun. Çiftleşme ve yavru besleme sesi açın onlara. Kızıştırıcı yem ürün falan bunlar hikaye. Multi vitamin ve amino asit desteği verin.
benimle aynı odada kalıyorlar birkaç gündür boş yer kalmadı mecburen yerini değiştirmek zorunda kaldık ama 3 4 aydır iyiler alıştılar kafeslerinin kapısını açıyorum dediğim gibi ama bu aralar dişi çıkmıyor yuvalığa giriyor erkekte yuvalığın üstüne gidip dişiye değişik sesler çıkarıyor tam olarak anlamadım birde o dediğiniz ilaçları nerede bulabilirim tam markasını söylerseniz sevinirim

Multi vitamin olarak N-zymax Sf, Depovit marka amino vit, Prozim probiyotik. Plus değil ama düz olanından.

Geri